Art-ceramics
Number of items: 253
2921526
11096
446
Art-ceramics
Ezüst színű kerámia robot persely, jelzés nélkül, kis kopással, m: 20 cm
3 000 HUF
2921531
11097
446
Art-ceramics
Antik kuglófsütő edény, kopásokkal, jelzés nélkül d: 21,5 cm, m: 10 cm
5 000 HUF
2286418
11098
446
Art-ceramics
XIX. század. Antik ásványvizes flaska. Keménycserép. Feliratozott Niederselters Nassau. Königlich Preussische Brunnenverwaltung. 24,5 cm
1 800 HUF
2512770
11099
446
Art-ceramics
Üzbég kerámia dísztál, színesen festett kerámia. Kopott, sérült. jelzett. d: 28 cm
2 000 HUF
2512766
11100
446
Art-ceramics
Üzbég kerámiafigura, 2 db, színesen festett kerámia. Kopott, jelzés nélkül. m: 11 és 13 cm
2 000 HUF
2824571
11101
446
3800
Art-ceramics
Deruta mázas kerámia bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 7,5 cm
3 800 HUF
2909491
11102
446
Art-ceramics
Pálinkás butéla. Kézzel festett kerámia. "Gyógyszer ennek minden cseppje, mikor iszod gondolj erre" felirattal 31 cm Hozzá kis kerámia csésze
3 600 HUF
2865601
11103
446
Art-ceramics
Kerámia gyertyatartó, figurális, eredeti dobozában d: 20 cm
3 000 HUF
2215254
11104
446
Art-ceramics
Kézzel festett figurális kerámia pálinkatartásra alkalmas alak, 6 db pálinkás pohárral, lepattanással, kopásokkal, alak: 29 cm, pohár: 5 cm
1 800 HUF
2228023
11105
446
500
Art-ceramics
Festett, mázas kerámia söröskorsó, apró kopásokkal, m: 15 cm
2913173
11106
446
Art-ceramics
cca 1960 Múzeumi másolat kaspó, alján jelzéssel, kopással, d: 15,5 cm, m: 17,5 cm
1 600 HUF
2729724
11107
446
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi vázapár, egyik sérült, jelzett, m: 14-14,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m