Art-ceramics
Number of items: 253
2946595
11072
446
3400
Art-ceramics
Szabó Kata: Kék és piros macska, jelzés nélkül, hibátlan, 8x7 cm
3 400 HUF
2946609
11073
446
4400
Art-ceramics
Szabó Kata: Királynő. Vörös mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19,5 cm
4 400 HUF
2946622
11074
446
4200
Art-ceramics
Király Károly: Retró jelzett gyertyatartó, hibátlan, h: 21,5 cm, m: 11 cm
4 200 HUF
2946629
11075
446
4400
Art-ceramics
4 400 HUF
2947450
11076
446
Art-ceramics
Páll Antal Korond 1971 Madaras falitál, jelzéssel, kopással, d: 25,5 cm
3 000 HUF
2950810
11077
446
Art-ceramics
Pablo Zabal: kék bagoly. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
2 000 HUF
2951797
11078
446
Art-ceramics
Újváryné Lánycsók nagy méretű fekete kerámia áttört mintás falitál, jelzett, kis kopással, d: 37 cm
3 000 HUF
2954112
11079
446
Art-ceramics
Izsépy Margit: Szamáron lovagló férfi. Kerámia plakett, jelzéssel, kis kopással, 18,5x16,5 cm
3 600 HUF
2954340
11080
446
3400
Art-ceramics
Erdélyi István: Retro kerámia váza,jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm
3 400 HUF
2913146
11081
446
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat: Kétalakos falikép, jelzés nélkül, akasztható, hibátlan, 22x34 cm
2 800 HUF
2915997
11082
446
Art-ceramics
Olasz kerámia bőségszaru Vénuszt ábrázoló jelenettel, jelzett, kopásokkal, m: 19 cm
7 000 HUF
2946638
11083
446
Art-ceramics
Vésett madármintás fekete kerámia váza, padlóváza. Sorszámozott, kis kopással, m: 41 cm
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m