Art-ceramics
Number of items: 253
2862310
11120
446
3800
Art-ceramics
Német retró kerámia irizáló váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
3 800 HUF
2838963
11121
446
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia ikebana váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19 cm
2 600 HUF
2897147
11122
446
4200
Art-ceramics
Német retro váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27,5 cm
4 200 HUF
2862298
11123
446
3400
Art-ceramics
Német retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
3 400 HUF
2902129
11124
446
Art-ceramics
Japán fedeles váza. Bambusz mintával. Kis kopássalm címkével jelzett 21 cm
4 000 HUF
2862288
11125
446
3200
Art-ceramics
Német retró kerámia füles váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
3 200 HUF
2856174
11126
446
3200
Art-ceramics
Elefántos retro kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 15 cm
3 200 HUF
2862276
11127
446
3200
Art-ceramics
Német retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
3 200 HUF
2851693
11128
446
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm
2 600 HUF
2931480
11129
446
4400
Art-ceramics
Modernista német kagylóalakú mázas kerámia kínáló, jelzett, hibátlan, 21x16x12 cm
4 400 HUF
2856184
11130
446
Art-ceramics
Német retro design váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
2 400 HUF
2856185
11131
446
Art-ceramics
Német retro design váza. Mázas kerámia, kézzel festett, hibátlan 22 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m