Art-ceramics

Number of items: 253

Pál Ilona (1937-): Retro váza, jelzés nélkül, Iparművészeti Vállalat címkével, hibátlan, m: 16 cm
11024.

32 000 HUF
86,72
100,00

Janáky Viktor (1933-1999): Strucc. Retro dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 19,5 cm
11025.

28 000 HUF
75,88
87,50

Gorka Lívia (1925-2011): Fekete-narancs kaspó, festett mázas kerámia, jelzett, kis mázhibákkal, m: 11 cm, d: 14 cm
11026.

12 000 HUF

Gorka Géza: Pillangós ékszertartó fedeles doboz. Jelzéssel, hibátlan, 11x11 cm, m: 9 cm
11027.

20 000 HUF
54,20
62,50
9

Gorka Géza retro váza, jelzéssel, talpánál kopásokkal, m: 21 cm
11028.

14 000 HUF
37,94
43,75
15

4 darab nagyobb méretű kerámia női akt figura, közte jelzett is, kopással, egyik lepattanással, m: 22-28 cm
11029.

16 000 HUF
43,36
50,00

11030.

22 000 HUF
59,62
68,75

11031.

38 000 HUF
102,98
118,75

11032.

12 000 HUF

Tea kiöntő. Látványos régi Ritka korall piros plasztikus teáskanna, kínai, míves részletgazdag lakk hozzáillő figurális tetővel,hibátlan, alján jelzett. 15x 10cm
11033.

28 000 HUF
75,88
87,50

ccs 1950 Guido Baldini: Szarvasvadászat. Art deco váza, mázas kerámia, Olaszország, Rimini, jelzéssel, minimális kopottsággal m: 30,5 cm
11034.

38 000 HUF
102,98
118,75

Komlós: Gitározó fiú. Színes mázakkal festett Art Deco kerámia, jelzett, hibátlan. m: 13 cm
11035.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF