Art-ceramics
Number of items: 253
2946450
11024
446
32000
Art-ceramics
Pál Ilona (1937-): Retro váza, jelzés nélkül, Iparművészeti Vállalat címkével, hibátlan, m: 16 cm
32 000 HUF
2947514
11025
446
28000
Art-ceramics
Janáky Viktor (1933-1999): Strucc. Retro dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 19,5 cm
28 000 HUF
2946321
11026
446
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Fekete-narancs kaspó, festett mázas kerámia, jelzett, kis mázhibákkal, m: 11 cm, d: 14 cm
12 000 HUF
2952645
11027
446
Art-ceramics
Gorka Géza: Pillangós ékszertartó fedeles doboz. Jelzéssel, hibátlan, 11x11 cm, m: 9 cm
20 000 HUF
2953048
11028
446
14000
Art-ceramics
Gorka Géza retro váza, jelzéssel, talpánál kopásokkal, m: 21 cm
14 000 HUF
2912875
11029
446
Art-ceramics
4 darab nagyobb méretű kerámia női akt figura, közte jelzett is, kopással, egyik lepattanással, m: 22-28 cm
16 000 HUF
2718350
11030
446
22000
Art-ceramics
22 000 HUF
2755474
11031
446
38000
Art-ceramics
38 000 HUF
2760819
11032
446
Art-ceramics
12 000 HUF
2844359
11033
446
28000
Art-ceramics
Tea kiöntő. Látványos régi Ritka korall piros plasztikus teáskanna, kínai, míves részletgazdag lakk hozzáillő figurális tetővel,hibátlan, alján jelzett. 15x 10cm
28 000 HUF
2947463
11034
446
38000
Art-ceramics
ccs 1950 Guido Baldini: Szarvasvadászat. Art deco váza, mázas kerámia, Olaszország, Rimini, jelzéssel, minimális kopottsággal m: 30,5 cm
38 000 HUF
2602159
11035
446
Art-ceramics
Komlós: Gitározó fiú. Színes mázakkal festett Art Deco kerámia, jelzett, hibátlan. m: 13 cm
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m