Art-ceramics
Number of items: 253
2891017
11012
446
22000
Art-ceramics
Füzesi Zsuzsa (1953-) kerámia váza, levél díszítménnyel, kis kopással, jelzés nélkül, m: 9,5 cm
22 000 HUF
2843111
11013
446
Art-ceramics
Bán Károly: Tűrkíz váza. Kerámia, jelzett, alján kis lepattanás, minimálisan látszik, m: 23 cm
18 000 HUF
2931439
11014
446
8500
Art-ceramics
Kováts Lajos: Geometrikus mintázatú, szakított szájú fekete kerámia váza, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 30 cm
8 500 HUF
2843121
11015
446
Art-ceramics
Fórizsné Sárai Erzsébet: Figurális váza. Mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm
7 000 HUF
2897096
11016
446
9500
Art-ceramics
Mihály Béla kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 34,5 cm
9 500 HUF
2222545
11017
446
7500
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Lányka. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, foltos, m: 17 cm
7 500 HUF
2925386
11018
446
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Mázas kerámia, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 14 cm
18 000 HUF
2832568
11019
446
Art-ceramics
Mihály Béla stílusában: Retró kerámia váza, hibátlan, m: 30 cm
12 000 HUF
2866069
11020
446
15000
Art-ceramics
Simon József kalapos kerámia palack, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
15 000 HUF
2843070
11021
446
14000
Art-ceramics
Végvári Gyula: Díszváza. Kerámia, hibátlan, m: 36 cm
14 000 HUF
2847154
11022
446
28000
Art-ceramics
28 000 HUF
2921037
11023
446
40000
Art-ceramics
Pasquale Rubati, Milano, cca 1780. Fácános dísztál. Fajansz, máz alatti festéssel, jelzett d:31 cm / Antigue fayance plate 31 cm
40 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m