Number of items: 342
2903425
11444
445
Wallendorf jelzéssel balerina figura, sérült, m: 22 cm
2 400 HUF
2793846
11445
445
1 000 HUF
2907788
11446
445
Japán porcelán teáskészlet darabok: kiöntő, pohár, tálka, vegyes állapotban, sérüléssel, jelzéssel
4 000 HUF
2938976
11447
445
5500
Modern design porcelán váza. Üveg díszítéssel. Jelzés nélkül 26 cm
5 500 HUF
2793026
11448
445
3 000 HUF
2945740
11449
445
Porcelán szenteltvíz tartó, 2db, kopott, jelzés nélkül, m: 17 cm
5 000 HUF
2923760
11450
445
Jelzés nélkül: klasszicista porcelán doboz. Matricás, jelzett, kis kopással 9 cm
4 000 HUF
2944271
11451
445
Aquincumi porcelán fésülködő akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 15 cm
4 000 HUF
2773259
11452
445
4 000 HUF
2773294
11453
445
4 000 HUF
2939960
11454
445
4 darab antik fajansz falitál, búza-, madár- és virágmintával díszítve, jelzéssel, kopással, d: 23-24 cm
4 000 HUF
2938905
11455
445
cca 1940 kínai jelenetes párologtató. Fajansz, hajszálrepedéssel 15x10 cm / Antique Chinese vaporater
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m