Chinaware / Porcelain Number of items: 342
2887537
11541
445
MZ Austria kagyló alakú ékszertartó tálka, kopással, h: 15,5 cm
1 200 HUF
2847287
11542
445
Bavaria szoszié, jelzett, hibátlan, d: 17 cm
2 000 HUF
2822654
11543
445
Férfi és nő, kézzel festett, biszkvit porcelán figura, 2 db. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 12-13 cm
2 000 HUF
2686622
11544
445
2 000 HUF
2917390
11545
445
2 000 HUF
2693788
11546
445
2 000 HUF
2936259
11547
445
3 darab aranyszélű cseh (Schlaggenwald, tejkiöntő m: 19 és cukortartó m: 15 cm) és német (Schumann Bavaria, fűszertartó) porcelán, mind jelzett, cukortartón apró repedéssel
2 000 HUF
2938954
11548
445
Meisseni porcelán tálka, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
1 400 HUF
2824124
11549
445
100
2 részes festett, szűrős hatszögletű tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x14 cm 2904527
11550
445
Reneszánsz zenélő pár szobor, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
2 000 HUF
2915720
11551
445
Wallendorf virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
2 000 HUF
2916026
11552
445
Antik porcelán gyufatartó. Jelzés nélkül, hibátlan d: 13 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house