Number of items: 342
2943439
11420
445
Tigrisek a kocsi előtt. Nagy méretű fajansz szobor. Kézzel festett, jelzett, sérült, hiányos. 56x32 cm
6 000 HUF
2943420
11421
445
Schaubach Kunst ágaskodó lovak, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 18 cm
6 000 HUF
2935561
11422
445
Capodimonte Jézus fej. Fehér és kék mázas. mázrepedéssel, 15 cm
6 000 HUF
2936797
11423
445
Négy évszak 4 db ón peremes porcelán tányér. Matricás, jelzett, hibátlan d: 24 cm
6 000 HUF
2939148
11424
445
Ens porcelán lányka virágcsokorral. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 16 cm
6 000 HUF
2903502
11425
445
Hordó alakú porcelán pálinkás üveg, réz csappal, dugóval, jelzés nélkül, kis kopással, m: 17 cm
2 000 HUF
2784463
11426
445
1 000 HUF
2731409
11427
445
Lindner Echt Kobalt kerek tálca, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, d: 34 cm
2 000 HUF
2863219
11428
445
4800
Hutschenreuther bohóc. Biszkvit porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm
4 800 HUF
2572297
11429
445
1 800 HUF
2921458
11430
445
4800
Fürstenberg porcelán 6 db tányér. Matricás, jelzett, eredeti díszdobozban d: 10 cm
4 800 HUF
2642818
11431
445
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m