Number of items: 342
2942937
11323
445
Zsolnay virágmintás nagytányér szett, matricás, jelzéssel, kopással, m: 24 cm
1 600 HUF
2942941
11324
445
2 darab Zsolnay virágmintás pecsenyés tál, jelzéssel, kopással, 34x24 cm, 39x28 cm
2 000 HUF
2943001
11325
445
Zsolnay virágmintás cukortartó, matricás, jelzéssel, hibátlan, m: 11 cm
2 400 HUF
2943262
11326
445
3200
Zsolnay szőlőmintás váza, jelzéssel, hibátlan, m: 9 cm
3 200 HUF
2941969
11327
445
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. Feliratozott 27 cm
1 000 HUF
2942153
11328
445
Zsolnay virágmintás süteményes tál készlet, 6 db, matricás, jelzett, kopással, d: 19 cm
2 000 HUF
2942156
11329
445
Zsolnay virágmintás süteményes tál készlet, 6 db, matricás, jelzett, kopással, d: 16,5 cm
1 600 HUF
2944581
11330
445
Zsolnay repesztett mázas ökörvér mázas váza. Jelzett, ragasztott, sérült, m: 28,5 cm
1 000 HUF
2942159
11331
445
Zsolnay komacsésze, jelzéssel, kopással, d: 11 cm, m: 7 cm
1 000 HUF
2942171
11332
445
Zsolnay leveskínáló tál, matricás, virágmintás, jelzéssel, kopással, m: 19 cm
2 600 HUF
2944325
11333
445
Zsolnay virágmintás hamuzó, jelzéssel, hibátlan, h: 12 cm
1 600 HUF
2944826
11334
445
3400
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5×7,5 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m