Number of items: 342
2923040
11347
445
6 db Hollóházi régi autókat és mozdonyokat ábrázoló retro porcelán gyermek bögre készletben. Matricás, jelzett, hibátlan m: 7,5 cm
12 000 HUF
2922861
11348
445
14000
14 000 HUF
2943198
11349
445
2 darab Hollóházi Riolit lilás edény, korsó, kancsó, jelzéssel, mázrepedéssel, kopással, összességében szép gyűjtői állapotban, m: 10-17 cm
10 000 HUF
2937145
11350
445
10 000 HUF
2945266
11351
445
Hollóházi zsiráf, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
10 000 HUF
2943375
11353
445
Hollóházi nagy kaspó, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
8 000 HUF
2937154
11354
445
Hollóházi lovas huszár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 27x18x9 cm
8 000 HUF
2943804
11355
445
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, 11,5x8,5 cm, fakeretben, 28x25 cm
8 000 HUF
2944405
11356
445
Hollóházi porcelán teáskanna, csésze és alj. Matricás, jelzett, kissé kopott, m: 5,5-15 cm, d: 10-14,5 cm
5 000 HUF
2923008
11357
445
Hollóházi virágos kávés csésze készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan d:6,5 cm, m: 6,5 cm
3 000 HUF
2820210
11358
445
Hollóházi porcelán korsó. Komondor anti terror unit 1987 festéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 17,5 cm
2 400 HUF
2923031
11359
445
Hollóházi virág mintás lábas váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 14 cm, m: 16 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m