Number of items: 342
2945716
11251
445
15000
Herendi porcelán süteményes kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 29 cm
15 000 HUF
2856483
11252
445
8 000 HUF
2881678
11253
445
12 000 HUF
2922844
11254
445
3 000 HUF
2922799
11255
445
3 000 HUF
2922835
11256
445
Herendi szőlőmintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 13 cm
4 000 HUF
2522327
11257
445
3200
Herendi Porcelángyár litofán emléktál, biszkvit/fehér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, gyári kartondobozban. d: 18 cm
3 200 HUF
2941267
11258
445
Herend tertia nagy méretű kagyló kínáló, jelzéssel, kis kopottsággal, 23,5x22x8 cm
8 000 HUF
2943343
11259
445
Herend Apponyi mintás kiöntő, jelzéssel, hajszálrepedéssel, m: 9 cm
1 000 HUF
2943362
11260
445
Herendi Viktória mintás bonbonier eperrel a tetején, kézzel festett, teteje ragasztott, jelzett, 18,5x10x10 cm
2 000 HUF
2943329
11261
445
Herendi csipkebogyós füles tálca. Kézzel festett, jelzett, másodosztályú, kis kopással. 18x28 cm
8 000 HUF
2943095
11262
445
Herendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m