Chinaware / Porcelain Number of items: 342
2941829
11238
445
cca 1912-1918 Merkelsgrun halszervírozó készlet, 8 darabos: hatalmas halas tál 63x28 cm, 6 darab tál d: 22 cm, szószos tál kanállal h: 23 cm. Nagy tálon jelzéssel, kopással, kézzel festett. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
12 000 HUF
2800268
11240
445
26000
26 000 HUF
2943820
11241
445
Goebel kosaras lány, porcelán figura, dobozában, etikettel, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm
6 000 HUF
2944849
11242
445
Goebel virágcsokros lány, porcelán figura, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm
6 000 HUF
2871961
11243
445
4 000 HUF
2942550
11244
445
Goebel / Hummel kéményseprő kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
6 000 HUF
2911855
11245
445
Herendi virág mintás nagy méretű porcelán lámpa. Fa talpon, réz szerelékkel m: 24 cm , teljes magasság 58 cm
16 000 HUF
2940104
11246
445
24000
24 000 HUF
2944783
11247
445
22000
Herendi Indiai kosár mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, óra rész cserélendő, d: 28,5 cm
22 000 HUF
2942029
11248
445
Herendi Viktória mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett , hibátlan, 10 cm
9 000 HUF
2937802
11249
445
Herendi porcelán virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
10 000 HUF
2937778
11250
445
Herendi Tertia 6 db süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house