Number of items: 342
2937627
11287
445
60000
Zsolnay pillangó mintás mokkás készlet. Hat személyes plusz egy gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
60 000 HUF
2945328
11288
445
24000
Zsolnay bambusz intás süteményes készlet, jelzéssel, minimális kopással, tálca 41x16, d: 17,5 cm
24 000 HUF
2945237
11289
445
34000
34 000 HUF
2945245
11290
445
36000
Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, mázrepedéssel, m: 29,5 cm
36 000 HUF
2945184
11291
445
28000
Zsolnay nagyméretű bogáncsmintás falitál. Kézzel festett (Pakutsné) porcelánfajansz, öttornyos jelzéssel, gyári hajszálrepedésekkel, d: 39 cm
28 000 HUF
2845841
11292
445
48000
48 000 HUF
2863578
11293
445
40000
Zsolnay, régi eozin mázas akt szobor, jelzett, kis mázrepedéssel, minimális mázhibával, m: 23cm
40 000 HUF
2654925
11294
445
22000
22 000 HUF
2862488
11295
445
15000
Zsolnay pillangó mintás lámpatest. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 33 cm
15 000 HUF
2943334
11296
445
14000
Zsolnay bohóc (tervező: Török János), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, h:15 cm
14 000 HUF
2943388
11297
445
14000
Zsolnay eozin mázas pohár női alakokkal. Jelzett, hibátlan 15,5 cm
14 000 HUF
2943105
11298
445
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 26 cm
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m