Jewellery and precious metal items

Number of items: 270

Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 56, bruttó: 7,7 g
18502.

5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár shamballa gyöngy díszítéssel, jelzett, d: 3 cm, bruttó: 5,3 g
18503.

3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) medál kővel, jelzés nélkül, h: 2 cm, bruttó: 2,5 g
18504.

1 800 HUF

Ezüst(Ag) mandzsettagomb párban, jelzett, bruttó: 7,8 g
18505.

2 000 HUF
13

Ezüst(Ag) karperec szintetikus rubinnal és smaragddal, jelzett, 6×5 cm, bruttó: 18 g
18506.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) fűszeres kanál, jelzett, h: 7,5 cm, nettó: 6,9 g
18507.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) karperec köves díszítéssel, jelzés nélkül, 5,5×6 cm, bruttó: 10,1 g
18508.

10 000 HUF

Ezüst(Ag) karperec Pandora jelzéssel, d: 6 cm, bruttó: 8,5 g
18509.

12 000 HUF

Ezüst (Ag) kalaptű türkizzel Jelzett. 9,06g, 9,5 cm
18510.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) venezianer karkötő, kövekkel díszített középrésszel, jelzett, állítható h: max. 22 cm, bruttó: 6,8 g
18511.

4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) biztonsági lánc, Pandora jelzéssel, h: 8,5 cm, bruttó: 4,1 g
18512.

5 000 HUF

Aranyozott ezüst násfa kereszttel. Filigrán, ,köves, egy kőhiány. 8 cm, 9,53 g
18513.

44 000 HUF
119,24
137,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF