Jewellery and precious metal items

Number of items: 270

Ezüst (Ag) cukordoboz, jelzett, 14,5×10,5×6 cm, nettó: 366 g
18466.

130 000 HUF
352,30
406,25

Arany (Au/14k) foglalatban, kámea medál, jelzett, 4x3 cm, bruttó: 6,37 g
18467.

32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst(Ag) ovális virágmintás kínálótál, jelzett, 22,5×16 cm, nettó: 206 g
18468.

65 000 HUF
176,15
203,13

Ezüst (Ag) pipere tükör és kefe. Monogramos, jelzett 26 cm
18469.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) pezsgős vödör, jelzett, m: 15 cm, d: 18,5 cm, nettó: 465 g
18470.

160 000 HUF
433,60
500,00

18471.

70 000 HUF
189,70
218,75

Ezüst (Ag) vodkás pohár, jelzéssel, m: 5,5 cm, nettó: 65,7 g
18472.

6 000 HUF
16

Antik ezüst (Ag) váza, jelzéssel, m: 9,5 cm, nettó: 105 g
18473.

24 000 HUF
65,04
75,00
22

Szelence. Pénztári jelenettel. Festett, Ezüstözött áttört. 8x5 cm
18474.

18 000 HUF
48,78
56,25

Arany (Au) 14 bross ezüst (Ag) hátlappal, jelzett, bruttó: 3,8 g
18475.

38 000 HUF
102,98
118,75

Ezüst (Ag) aranyozott gyűrű lápis lazulival 5,81ct és topázzal 0,06ct jelzett, tanúsítvánnyal m:54, 3,54 g
18476.

8 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű opállal. Jelzett 4,81 g m: 52
18477.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF