Jewellery and precious metal items

Number of items: 270

Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 6,7 g
18454.

2 000 HUF

Arany (Au) 14K köves briós fülbevalópár, jelzett, d: 1,1 cm, bruttó: 2,3 g
18455.

36 000 HUF
97,56
112,50

Arany (Au) 14K gyöngyös, köves fülbevalópár, jelzett, 1,8×0,8 cm, nettó: 3,5 g
18456.

46 000 HUF
124,66
143,75

Aranyozott ezüst(Ag) masszív figaro nyaklánc, jelzett, h: 52 cm, nettó: 21,6 g
18457.

6 000 HUF

14k arany (Au) gyűrű kövekkel. Jelzett br 1,75 g m: 56
18458.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) áttört gömbmintás gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 6,2 g
18459.

2 000 HUF

Arany (Au) 14K köves, gyöngyös fülbevalópár, jelzett, h: 2,7 cm, bruttó: 2,7 g
18460.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) gyöngyös nyaklánc és fülbevalópár szett, jelzett, h: 40 cm, 4,5 cm, bruttó: 9,2 g
18461.

4 000 HUF

Keleti tálka, szakszaul fa ezüst (Ag) borítással, jelzés nélkül, karcolásokkal, d: 10,5 cm, bruttó: 193 g
18462.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst(Ag) vázácska pár, jelzett, m: 6 cm, nettó: 46,2 g
18463.

14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst(Ag) 6 db kávéskanál, jelzett, h: 9,8 cm, nettó: 68,6 g
18464.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) tojástartó, jelzett, m: 7 cm, d: 9,5 cm, nettó: 69,4 g
18465.

22 000 HUF
59,62
68,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF