Jewellery and precious metal items

Number of items: 270

14K arany gyűrű gránát kővel, jelzett br: 6,16 g m: 59
18514.

30 000 HUF
81,30
93,75
22

Ezüst(Ag) fülbevalópár és függő, szintetikus kék kővel, medál jelzett, bruttó: 10,6 g
18515.

8 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár markazittal, jelzett, pótolt sróffal, h: 6 cm, bruttó: 13,6 g
18516.

12 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc tenyésztett gyönggyel díszített medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 4,6 g
18517.

4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst (Ag) masnis bross türkizzel. 4,74 g, 4 cm
18518.

38 000 HUF
102,98
118,75

Ezüst bross türkizzel Ragasztott. 11,09 g 35 mm
18519.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) kerek fülbevalópár kővel, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 1,5 g
18520.

2 000 HUF

14K arany (Au) bross gyémántokkal és zafírral. Jelzett. Br 6,49 g d: 26 mm
18521.

70 000 HUF
189,70
218,75

Ezüst(Ag) nyaklánc színes kövekkel díszített medálrésszel, jelzett, h: max. 44 cm, bruttó: 2,2 g
18522.

3 800 HUF
10,30
11,88

Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, bruttó. 1,9 g
18523.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) csavart nyaklánc borostyános medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 12,5 g
18524.

12 000 HUF

Fehérarany (Au) 14K bokalánc, jelzett, h: 24,5 cm, nettó: 0,98 g
18525.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF