Antique

Number of items: 166

Régi asztali fadoboz, kis kopásokkal, 20x28x9 cm
11769.

3 000 HUF

Alpakka asztali lámpa. Tejüveg búrával. Szép állapotban. 38 cm
11770.

24 000 HUF
65,04
75,00

Városképes fali dísz, műgyanta, hibátlan, d: 16,5 cm
11771.

5 000 HUF

Nagy ón tál, jelzett, kopásokkal, d: 41,5 cm
11772.

8 000 HUF

Közel-Keleti zománcozott réz tál, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 28 cm
11773.

3 000 HUF

New York, régi bronz dobozka, kopásokkal, d: 8 cm
11774.

9 000 HUF
24,39
28,13

Régi, fa litográfiás zenedoboz, asztali dísz, működik, szép dallammal, kopásokkal, 12x9 cm
11775.

12 000 HUF

Bronz szarvasos zsebóratartó, kopásokkal, m: 17 cm
11776.

18 000 HUF
48,78
56,25

Kaviár tartó, ezüstözött fém, kopott, m: 11 cm
11777.

5 000 HUF

Asztali fém csengő, kopásokkal, m: 18 cm
11778.

12 000 HUF

Figurális bronz asztali lámpa, leopárdbőrt viselő, törzsi férfialakkal. Eredeti, részben nyitott ernyővel. Nincs kipróbálva. m: 37 cm
11779.

18 000 HUF
48,78
56,25

11780.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF