Antique

Number of items: 166

Carmen ezüstözött sörbet / fagyis készlet, jelzett, minimális deformálódás, m: 9,5 cm
11745.

10 000 HUF

Antik francia ezüstözött gyertyatartópár, kopásokkal, deformációval, jelzés nélkül, m: 27 cm
11746.

40 000 HUF
108,40
125,00

Antik porcelán asztalióra, kopott, nem jár, jelzés nélkül m: 20 cm
11747.

12 000 HUF

2 db ezüstözött kínáló, jelzett, d: 11 cm
11748.

6 000 HUF

Oroszlános tajtékpipa, kopásokkal, tokban, h: 18 cm
11749.

50 000 HUF
135,50
156,25

11750.

80 000 HUF
216,80
250,00

Régi népi hordó alakú festett virágtartó, szép állapotban. m: 22,5cm, d: 22,5 cm
11751.

5 500 HUF
14,91
17,19

Antik jelzett csontvágó olló, szép állapotban, h: 26 cm
11752.

7 000 HUF
18,97
21,88

Kalapált réz fali dísztál, d: 25 cm
11753.

2 600 HUF
7,05

Keleti réz fali dísz. réz lapok papíron, egy lejár d: 40 cm
11754.

4 800 HUF
13,01
15,00

Üveg festmény Jelzés nélkül. 30x38 cm Fa keretben
11755.

3 600 HUF
9,76
11,25

2 db régi réz gyertyatartó, kopásokkal, kis deformálódással, m: 17 cm
11756.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF