Antique

Number of items: 166

11757.

10 000 HUF

Délpesti V.V. (Vendéglátó Vállalat) kispályás labdarúgó bajnokság 1978 Aranykalász kupa, oldalán többek közt Bozsik és Sárosi gravírozott neveivel, alpakka, m: 31 cm
11758.

5 000 HUF

11759.

6 000 HUF

Orosz iparművész gyertyatartó pár bronzírozott fém 16 cm
11760.

8 000 HUF

Casa Memling, Barcelona: F. C. N. ismeretlen Címer. Tűzzománc, fakeretben, kereten két kis lyuk. 9,5x7,5cm, teljes méret: 23x20,5 cm
11761.

8 000 HUF

Gazdagon díszített, ezüstözött kávés készlet, 4 személyes. Az aljakon jelzett, kopásokkal, elszíneződéssel, tálca d: 25 cm
11762.

6 000 HUF

11763.

18 000 HUF
48,78
56,25

11764.

11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüstözött fém fűszertartó kék üvegbetéttel, jelzés nélkül, . m: 5cm, sz 7 cm
11765.

4 600 HUF
12,47
14,38

11766.

4 000 HUF

Régi szenes vasaló. kopott, m: 24 cm
11767.

3 000 HUF

11768.

11 000 HUF
29,81
34,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF