Antique

Number of items: 166

B.H.S. jelzéssel: Puttós, madaras tintatartó, öntött bronz, szép állapotban, m: 18 cm
11781.

22 000 HUF
59,62
68,75

Díszágyú, bronz , fa kopott, h: 30 cm
11782.

9 000 HUF
24,39
28,13

Régi fa kehely bronz madárral, kis kopásokkal, m: 20 cm
11783.

11 000 HUF
29,81
34,38

Régi főző, fém, kopott, 27x13 cm
11784.

9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Alabárdos. Fém fa alapon, falra akasztható, 41x19,5 cm
11785.

22 000 HUF
59,62
68,75

Régi réz csengő, fanyéllel, kopott, m: 22 cm
11786.

8 000 HUF

11787.

24 000 HUF
65,04
75,00

11788.

16 000 HUF
43,36
50,00

11789.

18 000 HUF
48,78
56,25

Leitz lyukasztógép, kopásokkal, m: 17 cm
11790.

10 000 HUF

Díszes prés, fa fém, kopásokkal, 23x11 cm
11791.

12 000 HUF

11792.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF