Antique

Number of items: 290

Tibeti buddhista zarándok miniatűr szentkép, cserép, sérült, 42x32 mm
11965.

1 200 HUF

Antik bútor díszek, réz, kopásokkal, vegyes méretben.
11969.

3 800 HUF
10,30
11,88

Kitagawa Utamaro (1753-1806): Okita. Reprodukciós fametszet, papír, jelzett, 38,5x25,5 cm.  Okita e portréja, Utamaro remekművei közé tartozik. a Kansei időszakban (1789-1800) készített, amikor a művészi karrierje csúcsán volt. Okita, Nambaya lánya, aki teaházat vezetett az asakusai Kannon-templom környékén, az egyik legismertebb Edo (ma Tokió) legszebb lányai közé tartozott. A teaház, állítólag mindig tele volt férfiakkal, akik meg akarták nézni Okitát. Minden portrén, amin őt fiatal korában ábrázolja, bár feltűnően csinos, kissé ridegnek tűnik, mert vonásai túlságosan szabályosak. Ez a különleges portré egy buddhista szent távolságtartó nyugalmával mutatja őt, aki aki épp most szállt le a földre. Ezt a benyomást még inkább felerősítik kissé felfelé fordított szemei. Az alkalmazott színösszeállítás meglehetősen egyszerű - a kimonó sötét színű. szürke és a széles virágmintás öv tintafekete. Nem használnak vöröses színt , kivéve az alatta lévő szíjat. Ezzel az egyszerű és egyenletes ábrázolással, Utamarónak sikerült bemutatnia a tiszta szépséget. Egy szűzét, ami ritka teljesítmény minden művész számára. Az itt látható darab az eredetinek a reprodukciója.
11970.

22 000 HUF
59,62
68,75

Jelzés nélkül: Madárijesztő. Réz nyomódúc, 29,5x22 cm
11971.

4 000 HUF

2db antik kegytárgy kép, réz, sérült fakeretben, teljes méret: 20,5x18,5 cm
11972.

3 000 HUF

1950 körül, földgömb, sérülésekkel, m: 47 cm
11974.

12 000 HUF

cca 1950 Kínai illusztráció, kézzel színezett fametszet, üvegezett fa keretben, 30,5x15,5 cm
11975.

10 000 HUF

1920 körül Földgömb, sérülésekkel, m: 43 cm
11976.

18 000 HUF
48,78
56,25

Antik tajték pipák és szárak és dobozok, vegyes állapotban!!!.
11977.

2 000 HUF
17

11978.

6 000 HUF

11979.

10 000 HUF

1894 antik káposzta prés, m: 45 cm, d: 30 cm, korának megfelelő állapotban
11980.

6 500 HUF
17,62
20,31
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF