Antique

Number of items: 290

Menóra, réz, kopott, m: 24 cm
12018.

Menóra, réz, kopott, m: 24 cm

6 000 HUF

4 db régi rezezett fém sűtőforma, kopott, d: 10-19 cm
12019.

6 000 HUF

Jelzés nélkül: 1000 karú csenrézi. Kézzel festett, karton, keretben, 82x56 cm
12020.

30 000 HUF
81,30
93,75

Fratelli umberto mandolin, kopott, sérült, h: 60 cm
12021.

12 000 HUF

Régi egyiptomi vázapár, fém, sérült dobozban, kopott, m: 10,5 cm
12022.

12 000 HUF

Figurális petróleumlámpa, bronz, kopásokkal, üveg nélkül, m: 80 cm
12023.

28 000 HUF
75,88
87,50

Vörösréz ételmelegítő (fondue készlet, hiányzó villákkal), kopásokkal, m: 23 cm
12024.

8 000 HUF

Antik hurkatöltő, kopott, h: 58 cm
12025.

6 000 HUF

3 db réz lábos, kopásokkal, h: 14-19 cm
12026.

4 600 HUF
12,47
14,38
11

Régi petróleum lámpa, kopott, rozsdás, falra akasztható m: 30 cm
12027.

3 600 HUF
9,76
11,25

Antikolt bronz hamutálkészlet, 4 darabos, kopásokkal, d: 12 cm
12028.

4 800 HUF
13,01
15,00

Szószos tál, jelzett, ezüstözött fém, kopásokkal, h: 24 cm
12029.

4 600 HUF
12,47
14,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF