Antique

Number of items: 290

Régi fém doboz (pénztartó, kassza), négy sarkán jelzett: "ges. gesch. L&W Düren" (Németország); korának megfelelő állapotban, kopásnyomokkal, lejáró zárcímmel, 20x11x7 cm + vegyes antik/régi fémtárgyak (vas kampó, kulcs, zárcím, fiókhúzó, lámpa foglalat, stb.)
12066.

2 000 HUF

Kínai lakk kép, kopott, 25x35 cm
12067.

5 000 HUF

Antik, fém szállal hímzett közel-keleti terítő, 92×98 cm
12068.

40 000 HUF
108,40
125,00

12069.

3 000 HUF

Kukásautó, műanyag és fém, h: 23 cm
12070.

1 800 HUF

12071.

26 000 HUF
70,46
81,25

12072.

16 000 HUF
43,36
50,00

12073.

8 000 HUF

Jelzés nélkül: Női akt. Mozaik. Kissé sérült. Fakeretben. 41x31 cm
12074.

10 000 HUF

Szecessziós stílusú bronz kalamáris, m: 10 cm
12075.

20 000 HUF
54,20
62,50

Dinant belga réz kaspó, sárkányos motívummal, jelzett, 30x11x13cm
12076.

12 000 HUF

Szecessziós bronz gyertyatartópár, kopásokkal, m: 23 cm
12077.

50 000 HUF
135,50
156,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF