Antique Number of items: 290
2766058
11949
433
60000
Antique
60 000 HUF
2746863
11950
433
Antique
Antik római használati tárgyak egy tálcával
4 000 HUF
2676328
11952
433
Antique
Jelzés nélkül: 7 női alak. Festett nepáli selyemkép, üvegezett fakeretben, 19x22 cm
6 000 HUF
2676330
11953
433
Antique
6 000 HUF
2774072
11954
433
100000
Antique
Stefániay Edit (1936 - ): Kék fehér torzó. 1990. Tűzzománc. 51x74cm
100 000 HUF
2765628
11955
433
Antique
Talpas ezüstözött kínáló, hibátlan üvegbetéttel, kopott, m: 22,5 cm
10 000 HUF
2765651
11956
433
14000
Antique
Jelzett fém szamovár állvánnyal. m: 43 cm
14 000 HUF
2735555
11957
433
40000
Antique
Tibeti buddhista Maitréja istenség, aranyozott cserép, talapzatában eredeti imatekercs, m: 7,5 cm
40 000 HUF
2798963
11961
433
Antique
Antik fa vajköpülő és vödör, kopott, m: 21-63 cm
8 000 HUF
2798911
11962
433
Antique
I. világháborús katonai gyalogsági ásó, hozzá antik fa vegyes népi eszközök, káposztagyalu, szűrő kanál, fatál, stb. h: cca. 40-50 cm, kopott.
18 000 HUF
2761387
11963
433
Antique
Szecessziós ón kosárka, üvegbetét nélkül, jelzés nélkül, 1900 körül, m: 26 cm
5 000 HUF
2761389
11964
433
Antique
Tűgobelines retró fém hamutál, 8x16 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house