Number of items: 194
2680558
11234
422
Hollóházi porcelán tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 18×14 m
1 200 HUF
2684773
11235
422
Hollóházi rendőri ezred plakett, 2 db, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 8,5 és 13,5 cm
1 000 HUF
2684473
11236
422
Hollóházi porcelán lila váza aranyozott szegéllyel, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm
4 000 HUF
2684481
11237
422
Hollóházi porcelán Hajnalka mintás kaspó, matricás, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
4 000 HUF
2680035
11238
422
Hollóházi Szent István kódexlapon söröskorsó. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 12 cm
3 000 HUF
2640807
11239
422
6 személyes Hollóházi mokkás készlet, matricás porcelán, cukortartón apró lepattanás, jelzett.
1 000 HUF
2603993
11240
422
Hollóházi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 18 cm
2 000 HUF
2563838
11241
422
22000
Hollóházi cseresznyevirág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan.
22 000 HUF
2598105
11242
422
Hollóházi likőrös pohár 4db, tálcán, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, m:4,5cm, h:21cm
2 800 HUF
2598104
11243
422
2 800 HUF
2678893
11244
422
Hollóházi levél alakú tálka, matricás porcelán, jelzett, hibátlan, 13x11cm
1 000 HUF
2684879
11245
422
Hollóházi és Drasche porcelán figura, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m