Number of items: 194

Hollóházi porcelán tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 18×14 m
11234.

1 200 HUF

Hollóházi rendőri ezred plakett, 2 db, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 8,5 és 13,5 cm
11235.

1 000 HUF

Hollóházi porcelán lila váza aranyozott szegéllyel, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm
11236.

4 000 HUF

Hollóházi porcelán Hajnalka mintás kaspó, matricás, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
11237.

4 000 HUF

Hollóházi Szent István kódexlapon söröskorsó. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 12 cm
11238.

3 000 HUF

6 személyes Hollóházi mokkás készlet, matricás porcelán, cukortartón apró lepattanás, jelzett.
11239.

1 000 HUF

Hollóházi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 18 cm
11240.

2 000 HUF

Hollóházi cseresznyevirág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan.
11241.

22 000 HUF
59,62
68,75

Hollóházi likőrös pohár 4db, tálcán, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, m:4,5cm, h:21cm
11242.

2 800 HUF

11243.

2 800 HUF

Hollóházi levél alakú tálka, matricás porcelán, jelzett, hibátlan, 13x11cm
11244.

1 000 HUF

Hollóházi és Drasche porcelán figura, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal
11245.

1 200 HUF
26

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF