Number of items: 194
2395342
11222
422
Zsolnay virág mintás húsos tál, porcelán, jelzett, matricás, karcos h: 35,5 cm
3 000 HUF
2682954
11223
422
Zsolnay porcelán madárpár. Kézzel festett, jelzett (terv.: Sinkó András), kis lepattanással, 14,5x7 cm
3 000 HUF
2653363
11224
422
9500
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza. Matricás, jelzett, nagyobb kopásnyomokkal, m: 20 cm
9 500 HUF
2656978
11225
422
Hollóházi Szász Endre tervezte tányér, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozával , d:20 cm
8 000 HUF
2655001
11226
422
14000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
14 000 HUF
2634358
11227
422
Hollóházi porcelán bonbonier, Jurcsák László által tervezett mintával. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 13 cm
3 000 HUF
2684178
11228
422
Hollóházi Szász Endre (1926-2003) által tervezett mintával díszített váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12 000 HUF
2507632
11229
422
Jurcsák László által tervezett Hollóházi porcelán hamutál és bonbonier, kopott, jelzett, 15x9cm
2 600 HUF
2590715
11230
422
3800
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, alján gyártás technológiai alátámasztás nyomok, ezért bizonyos helyeken mázhiány. m: 29 cm
3 800 HUF
2684878
11231
422
Hollóházi porcelán kiöntő, cukortartó, 2 db csésze aljjal, jelzett, matricás, kopásnyomokkal
1 200 HUF
2684846
11232
422
Hollóházi Magyar Néphadsereg kulacs, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm
1 000 HUF
2682503
11233
422
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, lábán sérült, m: 14 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m