Chinaware / Porcelain Number of items: 194
2605543
11161
422
24000
Zsolnay selyemfényű, eozinmázas béka. Nádor Judit (1934-2016) terve. Jelzett, 1980 körül, Pécs, minimális lepattanással egyik ujja alatt, álló helyzetben nem látszik, m: 16 cm
24 000 HUF
2622523
11162
422
140000
140 000 HUF
2592863
11163
422
220000
220 000 HUF
2679145
11164
422
30000
Fürstenberg 1936 Berlini Olimpia porcelán sas figura - Olympia - Adler. Fehér mázas, jelzett, sérülésekkel. 12,5 cm / Germany, Third Reich. A 1936 Berlin Olympics Porcelain Eagle Figurine by Fürstenberg
30 000 HUF
2564015
11165
422
20 000 HUF
2564009
11166
422
50000
Villeroy&Boch, Bohemia, Meissen, Staffordshire (vegyes) márkájú, nagy részben jelzett étkészlet, porcelán, néhány sérülésekkel.
50 000 HUF
2621815
11167
422
7 db süteményes tányér, fajansz, Brown-Westhead, Moore & Co. (BWM) Nagy Britannia, Cauldon Place, Hanley cca. 1862-1904. Hüttl Tivadar forgalmazójegyével. 2 darabon csorba. Mázrepedésekkel, kopásokkal. Jelzett, d:19,5cm
3 000 HUF
2578180
11168
422
30000
30 000 HUF
2658930
11169
422
30000
30 000 HUF
2577544
11170
422
38000
Herendi Apponyi mintás porcelán óra quartz óraszerkezettel és aranyozott lábakkal hibátlan állapotban. 15x24x5cm
38 000 HUF
2630943
11171
422
Herendi Déryné, fehérmázas porcelán, jelzett, m: 37 cm
12 000 HUF
2520989
11172
422
19000
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:21 cm
19 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house