Number of items: 194

Royal Dux, őzike, porcelán, jelzett, hibátlan, m:11 cm
11258.

1 800 HUF

Kínai rizsszemes kávés, teás készlet, 12 személyes. Máz alatti kék festéssel, jelzett. Helyenként kopásnyomok, apró hibák előfordulhatnak.
11259.

7 000 HUF
18,97
21,88

Wallendorf porcelán váza és bonbonniere szett sárkányos dekorral. Kézzel festett, jelzett , hibátlan. m:13 cm, d: 11 cm
11260.

5 000 HUF

11261.

2 000 HUF

Fajansz kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopással, h: 35 cm, m: 16cm
11262.

4 000 HUF

Wedgewoood teáskanna. Matricás, jelzett, mázrepedésekel. m: 25 cm
11263.

3 000 HUF

Japonizáló teás készlet, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, néhányon apró lepattanás.
11264.

4 000 HUF

Hiányos bolgár étkészlet, porcelán, jelzett, kopott.
11265.

1 000 HUF

3 db Tokaj nevezetes épületei: 3 db dísztányér, limitált széria, sorszámozott, jelzett, matricás, kopással. d: 20 cm
11266.

5 000 HUF

Gustav Klimt két személyes mokkás készlet díszdobozban. Matricás, jelzett, hibátlan
11267.

6 000 HUF
9

Japán teás készlet, kézzel festett, jelzés nélkül, hiányos
11268.

5 000 HUF

3 db kézzel festett porcelán mokkás csésze csészealjjal, kis kopásnyomokkal
11269.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF