Number of items: 194
2632110
11258
422
Royal Dux, őzike, porcelán, jelzett, hibátlan, m:11 cm
1 800 HUF
2594170
11259
422
Kínai rizsszemes kávés, teás készlet, 12 személyes. Máz alatti kék festéssel, jelzett. Helyenként kopásnyomok, apró hibák előfordulhatnak.
7 000 HUF
2616451
11260
422
Wallendorf porcelán váza és bonbonniere szett sárkányos dekorral. Kézzel festett, jelzett , hibátlan. m:13 cm, d: 11 cm
5 000 HUF
2406008
11261
422
2 000 HUF
2498701
11262
422
Fajansz kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopással, h: 35 cm, m: 16cm
4 000 HUF
2586221
11263
422
Wedgewoood teáskanna. Matricás, jelzett, mázrepedésekel. m: 25 cm
3 000 HUF
2661001
11264
422
Japonizáló teás készlet, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, néhányon apró lepattanás.
4 000 HUF
2640044
11265
422
Hiányos bolgár étkészlet, porcelán, jelzett, kopott.
1 000 HUF
2680031
11266
422
3 db Tokaj nevezetes épületei: 3 db dísztányér, limitált széria, sorszámozott, jelzett, matricás, kopással. d: 20 cm
5 000 HUF
2678076
11267
422
Gustav Klimt két személyes mokkás készlet díszdobozban. Matricás, jelzett, hibátlan
6 000 HUF
2658974
11268
422
Japán teás készlet, kézzel festett, jelzés nélkül, hiányos
5 000 HUF
2658563
11269
422
3 db kézzel festett porcelán mokkás csésze csészealjjal, kis kopásnyomokkal
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m