Printed Materials Number of items: 283
2679998
14576
422
Printed Materials
1919 Vörös Ujság. 1919. jun. 19., kis lapszéli szakadásokkal, gyűrődésekkel, 8 p.
3 000 HUF
2626718
14577
422
Printed Materials
1919 három darab Nemzeti Újság októberi számok
1 800 HUF
2680019
14578
422
Printed Materials
1919 Vörös Ujság 1919. szombat 29., sérült, hiányos, csak 4 oldal (1/2, 7/8.)
1 200 HUF
2586290
14579
422
Printed Materials
1919 karai Neugebauer Viktor (1853-1919) ny. MÁV igazgató, az Első Duna-Gőzhajózási Társaság volt magyarországi képviselőjének és forgalmi igazgatójának, miniszteri tanácsosnak a halálozási értesítője
1 000 HUF
2638550
14580
422
Printed Materials
Magyar Múzsa. 1920. Irodalmi és művészeti folyóirat. Szerk. Császár Elemér és Pekár Gyula. Magyarország Területi Épsége Védelmi Ligájának folyóirata. Első évfolyam 2., 3., 9-10. szám Kissé sérült borítóval
1 000 HUF
2680685
14581
422
Printed Materials
cca 1920 Souvenir of Chicago képes füzet, sérült, elváló címlappal
1 200 HUF
2655773
14582
422
Printed Materials
cca 1920 Kreutle Ferencz művészeti festék, festék-különlegességek, műkedvelő- és iparművészeti árjegyzéke. Bp., én., Engel S. Zs.-ny., 40 p. Szövegközti illusztrációkkal. Papírkötésben, ceruzás bejelölésekkel, jegyzetekkel, firkákkal, foltos.
1 200 HUF
2680169
14583
422
Printed Materials
cca 1920-1930 Márkus Lajos Rt. Vasszerkezetek, lakatosáruk és láncgyár. Illusztrált prospektus, árumintakatalógus. Bp., Athenaeum, tűzött papírkötés, 25 p.
2 000 HUF
2681522
14584
422
Printed Materials
cca 1920-1930 Enyvezett címkék kerettel, 120 db, eredeti papírborítékban
1 400 HUF
2683225
14585
422
Printed Materials
cca 1920-1940 Képes színező-fűzet, egy táblát kiszíneztek, a hátsó borítón kis folttal, 10 sztl. lev.
1 200 HUF
2684475
14586
422
Printed Materials
cca 1920-1940 Pornográf illusztrációk, rajzokról készült nyomatok, azonosítatlan jelzésekkel a nyomatokon, 14 t., a széleken kis kopásnyomokkal, 1 sérült, 11x16 cm és 18x12 cm közötti méretben
3 000 HUF
2685211
14587
422
Printed Materials
1922 Uj Idők XXVIII. évf. 8. sz., 1922. ápr. 9., szerk.: Herczeg Ferenc, az április 1-jén elhunyt IV. Károly gyászszáma. Szakadásokkal, kissé foltos.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house