Printed Materials

Number of items: 283

1919 Vörös Ujság. 1919. jun. 19., kis lapszéli szakadásokkal, gyűrődésekkel, 8 p.
14576.

3 000 HUF

1919 három darab Nemzeti Újság októberi számok
14577.

1 800 HUF

1919 Vörös Ujság 1919. szombat 29., sérült, hiányos, csak 4 oldal (1/2, 7/8.)
14578.

1 200 HUF

1919 karai Neugebauer Viktor (1853-1919) ny. MÁV igazgató, az Első Duna-Gőzhajózási Társaság volt magyarországi képviselőjének és forgalmi igazgatójának, miniszteri tanácsosnak a halálozási értesítője
14579.

1 000 HUF

Magyar Múzsa. 1920. Irodalmi és művészeti folyóirat. Szerk. Császár Elemér és Pekár Gyula. Magyarország Területi Épsége Védelmi Ligájának folyóirata. Első évfolyam 2., 3., 9-10. szám Kissé sérült borítóval
14580.

1 000 HUF

cca 1920 Souvenir of Chicago képes füzet, sérült, elváló címlappal
14581.

1 200 HUF

cca 1920 Kreutle Ferencz művészeti festék, festék-különlegességek, műkedvelő- és iparművészeti árjegyzéke. Bp., én., Engel S. Zs.-ny., 40 p. Szövegközti illusztrációkkal. Papírkötésben, ceruzás bejelölésekkel, jegyzetekkel, firkákkal, foltos.
14582.

1 200 HUF

cca 1920-1930 Márkus Lajos Rt. Vasszerkezetek, lakatosáruk és láncgyár. Illusztrált prospektus, árumintakatalógus. Bp., Athenaeum, tűzött papírkötés, 25 p.
14583.

2 000 HUF

cca 1920-1930 Enyvezett címkék kerettel, 120 db, eredeti papírborítékban
14584.

1 400 HUF

cca 1920-1940 Képes színező-fűzet, egy táblát kiszíneztek, a hátsó borítón kis folttal, 10 sztl. lev.
14585.

1 200 HUF

cca 1920-1940 Pornográf illusztrációk, rajzokról készült nyomatok, azonosítatlan jelzésekkel a nyomatokon, 14 t., a széleken kis kopásnyomokkal, 1 sérült, 11x16 cm és 18x12 cm közötti méretben
14586.

3 000 HUF

1922 Uj Idők XXVIII. évf. 8. sz., 1922. ápr. 9., szerk.: Herczeg Ferenc, az április 1-jén elhunyt IV. Károly gyászszáma. Szakadásokkal, kissé foltos.
14587.

2 000 HUF
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF