Printed Materials

Number of items: 283

1879 Magyarország és a Nagyvilág c. képes hetilap töredékei, számos fametszetű illusztrációval, kb. 50 db
14527.

2 000 HUF
14

1890 Hertkovcei malom tulajdonos halotti értesítője
14528.

2 000 HUF

cca 1890-1900 40 db színes litografált gyűjtőkártya, Carl Mayer's Kunstanstalt, Nürnberg, vegyes állapotban, 19,5x12,5 cm
14529.

3 000 HUF
15

cca 1890-1900 38 db vegyes illusztráció lexikonokból (Pallas, Athenaeum, Meyer's), vegyes állapotban, 24x16 cm körül
14530.

2 400 HUF

14531.

1 000 HUF

1896. április 29. Meghívó a millenniumi "Ballon-Captif Codard" első ünnepélyes felszállására, hajtott
14532.

14 000 HUF
37,94
43,75

1896 Grosse Modenwelt c. német nyelvű divatlap V. évf. 5. száma, 1896. márc. 3., fekete-fehér illusztrációkkal, szabásmintákkal, kissé sérült állapotban, levált címlappal
14533.

2 000 HUF

1896 Handarbeiten-Beilage, a Grosse Modenwelt c. divatlap kézimunkákat bemutató melléklete, V. évf. 3. sz., 1896. márc. 3., német nyelvű, fekete-fehér illusztrációkkal, 4 p., kissé sérült
14534.

1 200 HUF

1896-1902 Kovácsoltvas kerítések, korlátok. 5 db nagy méretű mintalap historizáló ornamentikákkal, díszítésekkel, fa-, fém- és vasipar. vászonra kasírozva. 93x61 cm
14535.

5 000 HUF

1897 Grosse Modenwelt c. német nyelvű divatlap VI. évf. 2. száma, 1897. jan. 18., fekete-fehér illusztrációkkal, szabásmintákkal, kissé sérült állapotban
14536.

2 000 HUF

1898 Grosse Modenwelt c. német nyelvű divatlap VII. évf. 1. száma, 1898. jan. 3., fekete-fehér illusztrációkkal, kissé sérült állapotban
14537.

2 000 HUF

1898 Vasárnapi Ujság 45. évf. 38. sz., 1898. szept. 18., Erzsébet királyné (Sisi) gyászszám, fekete-fehér illusztrációkkal
14538.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF