https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 283

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1907 Távíró jelzések, központozás, betűk, stb, két kártya 8x12 cm
1
14551.

1907 Távíró jelzések, központozás, betűk, stb, két kártya 8x12 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1908 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap, szerk. Herczeg Ferenc, I. kötete (1906. január 1. és június 24. között), benne: Herczeg Ferenc Férfihűség, Legioner Gyenge emberek, Orczy Emma Megfizetek című írásai, Kőrösfői Kriesch Aladár freskói, Garay Ákos grafikái, Vaszary, Zádor és mások képei, szecessziós reklámok, festett, sérült egészvászon kötésben, 1 lap kijár, néhány lap foltos
1
14552.

1908 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap, szerk. Herczeg Ferenc, I. kötete (1906. január 1. és június 24. között), benne: Herczeg Ferenc Férfihűség, Legioner Gyenge emberek, Orczy Emma Megfizetek című írásai, Kőrösfői Kriesch Aladár freskói, Garay Ákos grafikái, Vaszary, Zádor és mások képei, szecessziós reklámok, festett, sérült egészvászon kötésben, 1 lap kijár, néhány lap foltos

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1909-1948 össz. 3 db Hódmezővásárhelyi újság lapszáma: 1909.V.20, Vásárhelyi Reggeli Ujság, 4 p, sok korabeli reklámmal, lapszéli apró szakadásokkal + Független Újság, A Független Kisgazda, Földmunkás és Polgári Párt napilapja, 2 db szám, 1948.II.25 és 1948.IX. 10., néhány korabeli reklámmal, egyik sérült
1
14553.

1909-1948 össz. 3 db Hódmezővásárhelyi újság lapszáma: 1909.V.20, Vásárhelyi Reggeli Ujság, 4 p, sok korabeli reklámmal, lapszéli apró szakadásokkal + Független Újság, A Független Kisgazda, Földmunkás és Polgári Párt napilapja, 2 db szám, 1948.II.25 és 1948.IX. 10., néhány korabeli reklámmal, egyik sérült

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
cca 1910 Passau 9 db nagy méretű városkép 23x17 cm
1
14554.

cca 1910 Passau 9 db nagy méretű városkép 23x17 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
cca 1910-1920 Album della Repubblica di S. Marino, leporelló 24 fekete-fehér képpel, sérült borítóval
1
14555.

cca 1910-1920 Album della Repubblica di S. Marino, leporelló 24 fekete-fehér képpel, sérült borítóval

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
2
 
cca 1910-1930 18 db névjegykárya, benne dombornyomott címerekkel is
1
14556.

cca 1910-1930 18 db névjegykárya, benne dombornyomott címerekkel is

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
cca 1911 Engelberg, képes album 16 db fekete-fehér fotóval, kissé sérült, kopott papírkötésben
1
14557.

cca 1911 Engelberg, képes album 16 db fekete-fehér fotóval, kissé sérült, kopott papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1912 Pöstyénfürdő, képes ismertető füzet. Bp., Hornyánszky Viktor-ny., 100 p. Számos fekete-fehér képpel, korabeli hirdetésekkel, a fürdőben megfordult fejedelmi vendégek facsimile aláírásaival. Kiadói dombornyomásos papírkötésben.
1
14558.

cca 1912 Pöstyénfürdő, képes ismertető füzet. Bp., Hornyánszky Viktor-ny., 100 p. Számos fekete-fehér képpel, korabeli hirdetésekkel, a fürdőben megfordult fejedelmi vendégek facsimile aláírásaival. Kiadói dombornyomásos papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
1
 
1914 Járitz Győző banktisztviselő és népfelkelő hadnag halálozási értesítő
1
14559.

1914 Járitz Győző banktisztviselő és népfelkelő hadnag halálozási értesítő

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1914, 1917 Az Érdekes Újság 2 db száma háborús hírekkel, címlapon József főherceg
1
14560.

1914, 1917 Az Érdekes Újság 2 db száma háborús hírekkel, címlapon József főherceg

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
1
 
cca 1914-1918 3 db I. világháborús nyomat: Ágyúk haladnak át egy albániai kőhídon, Csata után, Előnyomulás orosz földön. Az Érdekes Újság harctéri képeiből. (Az Országos Magyar Hadimúzeum Egyesület kizárólagos terjesztése). Bp., Légrády Testvérek kiadása. Szélén kis szakadások, foltos. 17x25 cm
1
14561.

cca 1914-1918 3 db I. világháborús nyomat: Ágyúk haladnak át egy albániai kőhídon, Csata után, Előnyomulás orosz földön. Az Érdekes Újság harctéri képeiből. (Az Országos Magyar Hadimúzeum Egyesület kizárólagos terjesztése). Bp., Légrády Testvérek kiadása. Szélén kis szakadások, foltos. 17x25 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1915 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi hetilap I. kötet, szerk.: Herczeg Ferenc, többnyire háborús fényképes címlapokkal, benne Herczeg Ferenc Magdaléna két élete, Móricz Csiribiri, Bronson A rejtelmes sziget, Szomaházy Meseváros című művei, 1-664. p
1
14562.

1915 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi hetilap I. kötet, szerk.: Herczeg Ferenc, többnyire háborús fényképes címlapokkal, benne Herczeg Ferenc Magdaléna két élete, Móricz Csiribiri, Bronson A rejtelmes sziget, Szomaházy Meseváros című művei, 1-664. p

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment