Printed Materials Number of items: 283
2684175
14588
422
Printed Materials
1923 Budapest Székesfőváros Gróf Zichy Jenő Múzeumának katalógusa. Bp., 1923, Székesfővárosi Házinyomda, 36+(2) p. + 12 t. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
2 000 HUF
2641980
14589
422
Printed Materials
1923 Dániel Gyula Magkereskedő 1923. évi kertészeti értesítője, árjegyzék, Bp., Légrády, hajtott, 4 p. + 1943 Eszterháza, Herceg Esterházy Hitbizományi Várkertészete 1943 ősz / 1944 tavasz, a hátoldalán ceruzás bejegyzéssel, 4 p.
1 200 HUF
2615628
14590
422
Printed Materials
1 600 HUF
2646897
14591
422
Printed Materials
1927-1941 3 db méhészettel kapcsolatos nyomtatvány: Méhészkedés I. évf. 2. sz., Méhészújság, Magyar Méh LXII. évf. 1. sz., vegyes állapotban
1 800 HUF
2402786
14592
422
Printed Materials
1928 Képes Pesti Hírlap 50. évfolyam 163.-295. számai egybekötve, 1928. július 20.-december 30., név- és tárgymutatóval, helyenként hiányos, javított
6 000 HUF
2601238
14593
422
Printed Materials
1928 Háromszéki jelmezes estély meghívó borítékkal
1 600 HUF
2683739
14594
422
Printed Materials
1928 Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület díjazással egybekötött XXXVII. Országos Tenyészállat-, Termény- és Gépkiállítás és Vásár katalógusa, 208p
1 000 HUF
2681253
14595
422
Printed Materials
1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády Testvérek, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
2 000 HUF
2681244
14596
422
Printed Materials
1930 Prohászka Naptár, Prohászka Ottokár nyomtatott fotójával
20 000 HUF
2682082
14597
422
5500
Printed Materials
cca 1930 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról, a Pesti Hírlap ajándéka, szakadással, 38×53 cm
5 500 HUF
2683927
14598
422
Printed Materials
1930 Vágyaink Albuma - A Tündérvásár Nagy-Magyarországért, nemzeti színű szalaggal összekötött album gyűjtőképekkel
3 000 HUF
2684795
14599
422
Printed Materials
1930 A Pesti Napló számai könyvbe kötve, sok képpel
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house