Printed Materials

Number of items: 283

1923 Budapest Székesfőváros Gróf Zichy Jenő Múzeumának katalógusa. Bp., 1923, Székesfővárosi Házinyomda, 36+(2) p. + 12 t. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
14588.

2 000 HUF

1923 Dániel Gyula Magkereskedő 1923. évi kertészeti értesítője, árjegyzék, Bp., Légrády, hajtott, 4 p. + 1943 Eszterháza, Herceg Esterházy Hitbizományi Várkertészete 1943 ősz / 1944 tavasz, a hátoldalán ceruzás bejegyzéssel, 4 p.
14589.

1 200 HUF

14590.

1 600 HUF

1927-1941 3 db méhészettel kapcsolatos nyomtatvány: Méhészkedés I. évf. 2. sz., Méhészújság, Magyar Méh LXII. évf. 1. sz., vegyes állapotban
14591.

1 800 HUF

1928 Képes Pesti Hírlap 50. évfolyam 163.-295. számai egybekötve, 1928. július 20.-december 30., név- és tárgymutatóval, helyenként hiányos, javított
14592.

6 000 HUF

1928 Háromszéki jelmezes estély meghívó borítékkal
14593.

1 600 HUF

1928 Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület díjazással egybekötött XXXVII. Országos Tenyészállat-, Termény- és Gépkiállítás és Vásár katalógusa, 208p
14594.

1 000 HUF

1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády Testvérek, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
14595.

2 000 HUF

1930 Prohászka Naptár, Prohászka Ottokár nyomtatott fotójával
14596.

20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1930 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról, a Pesti Hírlap ajándéka, szakadással, 38×53 cm
14597.

5 500 HUF
14,91
17,19

1930 Vágyaink Albuma - A Tündérvásár Nagy-Magyarországért, nemzeti színű szalaggal összekötött album gyűjtőképekkel
14598.

3 000 HUF

1930 A Pesti Napló számai könyvbe kötve, sok képpel
14599.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF