Printed Materials

Number of items: 283

1942 A Képes Vasárnap ifj Horty családjával foglalkozó száma
14636.

1 200 HUF

1942-1943 Állami tanárok, tanítók és egyéb tanügyi alkalmazottak illetményei. Fizetések, lakáspénzek, pótlékok, jogok és kedvezmények. Össszeáll.: Fodor Gyula, Nyáry László. Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 137 p. Sérült papírkötés. + Női ipariskolák. A Székesfővárosi Pályaválasztási Tanácsadó és Képességvizsgáló Intézet pályaismertető füzetei. D sorozat 4. füzet. 20 p. Tűzött papírkötés.
14637.

1 000 HUF

14638.

900 HUF
2,44
2,81

1943 Évi jelentés a budapesti m. kir. állami gyermekmenhely 1943. évi működéséről. Összeáll.: Dr. Barabás Zoltán igazgató-főorvos. Bp., vargyasi Máté Ernő-ny., 37 p. Tűzött papírkötés, a borítón kis szakadásokkal, foltokkal, az utolsó oldalakon 1946. évi feljegyzésekkel.
14639.

2 000 HUF

1943 Magyar Élet nemzetpolitikai szemle VIII. évfolyam 8. szám, széteső állapot
14640.

1 200 HUF

1943 Magyar Élet nemzetpolitikai szemle VIII. évfolyam 12. szám, gerince szakadt
14641.

1 200 HUF

1944 Magyar Élet nemzetpolitikai szemle IX. évfolyam 9. szám, gerince szakadt
14642.

1 200 HUF

1944 Budapesti Közlöny 1944. július 2. 147. sz., szakadozott, széteső állapotban, aláhúzásokkal, 16 p.
14643.

1 200 HUF

1944 Diárium V. évf. 1-4. sz., 1944. jan., feb., március, április. A 3. szám sérült, széteső állapotban.
14644.

1 000 HUF

1945 Kis Ujság 1945. okt. 9., a címlapon a Független Kisgazdapárt budapesti választási győzelmének hírével, 4 p.
14645.

2 000 HUF

1945 Kis Ujság. A Független Kisgazda-, Földmunkás- és Polgári Párt lapja. 1945. ápril. 5., benne Magyarország felszabadulásának hírével, 4 p.
14646.

1 800 HUF

1945 Szabad Nép 3 db száma + a Szabad Szó 1 db száma
14647.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF