Printed Materials Number of items: 283
2680580
14636
422
Printed Materials
1942 A Képes Vasárnap ifj Horty családjával foglalkozó száma
1 200 HUF
2653893
14637
422
Printed Materials
1942-1943 Állami tanárok, tanítók és egyéb tanügyi alkalmazottak illetményei. Fizetések, lakáspénzek, pótlékok, jogok és kedvezmények. Össszeáll.: Fodor Gyula, Nyáry László. Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 137 p. Sérült papírkötés. + Női ipariskolák. A Székesfővárosi Pályaválasztási Tanácsadó és Képességvizsgáló Intézet pályaismertető füzetei. D sorozat 4. füzet. 20 p. Tűzött papírkötés.
1 000 HUF
2628636
14638
422
900
Printed Materials
2684114
14639
422
Printed Materials
1943 Évi jelentés a budapesti m. kir. állami gyermekmenhely 1943. évi működéséről. Összeáll.: Dr. Barabás Zoltán igazgató-főorvos. Bp., vargyasi Máté Ernő-ny., 37 p. Tűzött papírkötés, a borítón kis szakadásokkal, foltokkal, az utolsó oldalakon 1946. évi feljegyzésekkel.
2 000 HUF
2605672
14640
422
Printed Materials
1943 Magyar Élet nemzetpolitikai szemle VIII. évfolyam 8. szám, széteső állapot
1 200 HUF
2605673
14641
422
Printed Materials
1943 Magyar Élet nemzetpolitikai szemle VIII. évfolyam 12. szám, gerince szakadt
1 200 HUF
2605675
14642
422
Printed Materials
1944 Magyar Élet nemzetpolitikai szemle IX. évfolyam 9. szám, gerince szakadt
1 200 HUF
2679942
14643
422
Printed Materials
1944 Budapesti Közlöny 1944. július 2. 147. sz., szakadozott, széteső állapotban, aláhúzásokkal, 16 p.
1 200 HUF
2678030
14644
422
Printed Materials
1944 Diárium V. évf. 1-4. sz., 1944. jan., feb., március, április. A 3. szám sérült, széteső állapotban.
1 000 HUF
2601295
14645
422
Printed Materials
1945 Kis Ujság 1945. okt. 9., a címlapon a Független Kisgazdapárt budapesti választási győzelmének hírével, 4 p.
2 000 HUF
2679949
14646
422
Printed Materials
1945 Kis Ujság. A Független Kisgazda-, Földmunkás- és Polgári Párt lapja. 1945. ápril. 5., benne Magyarország felszabadulásának hírével, 4 p.
1 800 HUF
2684644
14647
422
Printed Materials
1945 Szabad Nép 3 db száma + a Szabad Szó 1 db száma
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house