Number of items: 255

17432.

1 600 HUF

Hegedűs Loránt: Kossuth. Színjáték öt felvonásban. Bp.,1927, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17433.

800 HUF

17434.

1 800 HUF

17435.

8 000 HUF

17436.

900 HUF
2,44
2,81

Dezsényi Béla, Nemes György: A magyar sajtó 250 éve. I. köt. Bp., 1954, Művelt Nép, 287 p. + XLVIII t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.
17437.

800 HUF

Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívó-táblák. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
17438.

2 000 HUF

A polgári átalakulásért. Emlékkötet Szabad György tiszteletére. (Szerk.: Gerő András) Bp., 2016, Közép- és kelet-európai történelem és társadalom kutatásért közalapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
17439.

1 800 HUF

T. Tamás Ferenc: Új hang. 2017. Papírkötés. Dedikált.
17440.

1 600 HUF

17441.

1 600 HUF

Radics Ferenc: Bonbon sorozat. Magyar borok. H.n. 1991, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17442.

1 200 HUF

Kanizsa József: Fénnyel jöttem. Bp., 2012, Krúdy. Papírkötés. Dedikált.
17443.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF