Books: Other rarities Number of items: 255
2550987
17432
413
1 600 HUF
2550784
17433
413
Hegedűs Loránt: Kossuth. Színjáték öt felvonásban. Bp.,1927, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
2498693
17434
413
1 800 HUF
2498785
17435
413
8 000 HUF
2545223
17436
413
900
Szántó György: Meléte. I-II. kötet (egybekötve). Bp., (1943), Révai, 568 p. + 418 p. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, sérült gerinccel. Számozott (148./150) példány! 2545272
17437
413
Dezsényi Béla, Nemes György: A magyar sajtó 250 éve. I. köt. Bp., 1954, Művelt Nép, 287 p. + XLVIII t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.
2400559
17438
413
Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívó-táblák. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
2 000 HUF
2414769
17439
413
A polgári átalakulásért. Emlékkötet Szabad György tiszteletére. (Szerk.: Gerő András) Bp., 2016, Közép- és kelet-európai történelem és társadalom kutatásért közalapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
1 800 HUF
2400931
17440
413
T. Tamás Ferenc: Új hang. 2017. Papírkötés. Dedikált.
1 600 HUF
2400925
17441
413
1 600 HUF
2414849
17442
413
Radics Ferenc: Bonbon sorozat. Magyar borok. H.n. 1991, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2400947
17443
413
Kanizsa József: Fénnyel jöttem. Bp., 2012, Krúdy. Papírkötés. Dedikált.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house