Number of items: 255

Victoria Tobach: Tűzön járók. Bp., 2001. Tobbi Bt. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17420.

1 800 HUF

Drotleff Zoltán: Az iránytű. Bp., 2015, AccordiA. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17421.

1 600 HUF

Újvári Ferenc: Vers a lelkem. Bp., 2018, Krúdi. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17422.

1 200 HUF

John J. Kabay: Kabay János magyar feltaláló élete. Tiszavasvári,1992., Alkaloida Vegyészeti Gyár Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
17423.

1 000 HUF

Subosits István: A nyelvi közlés alapjai. Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Tanárképző Főiskola. Bp., 1984, Tankönyvkiadó, 156 p. Hetedik kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 925 példányban.
17424.

1 200 HUF

Königstätdler Béla: Das Goldene ABC der Lebensweisheit. Újvidék, é.n. (cca 1927), Verlag Ignaz Urbán, 240 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált állapotban, hiányos borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány!
17425.

1 600 HUF

Legujabb és legteljesebb általános levelező. Önügyvéd és házititkár. Szerk.: Vajda László. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 254 p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé foltos lapokkal.
17426.

1 000 HUF

Jávor Béla: Karácsonyi levelek. Érd, 2013, Mundus Novus, 280 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által Fekete György (1932-2020) Kossuth- és Munkácsy Mihály-díjas belsőépítész, és felesége, Sunyovszky Szilvia (1948- ) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő részére DEDIKÁLT példány.
17427.

800 HUF

Subosits István: A beszédpedagógia alapjai. Bp., 1982, Tankönyvkiadó, 163+1 p. Kissé sérült kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3600 példányban.
17428.

1 000 HUF

Erwin Brecher: A logikai rejtvények és fejtőrök nagykönyve. A valaha is kitalált legjobb rejtvények legfrissebb gyűjteménye. Ford.: Nábrády Mária. Bp.,1997,Akadémiai. Kiadói papírkötés.
17429.

2 000 HUF
14

A sci-fi. Válogatott tanulmányok. Szerk.: Kárpáti György, Schreiber András. Bp., 2016, Film Anatómia. Kiadói papírkötés.
17430.

1 800 HUF

Lewis, Wallace: Ben Hur. Tolnai Regénysorozata 6 db füzete. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült állapotban.
17431.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF