Books: Other rarities Number of items: 255
2535591
17384
413
1 400 HUF
2477418
17385
413
Őry Miklós: Pázmány Péter tanulmányi évei. Kismarton/Eisenstadt, 1970., Prugg. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2452032
17386
413
Krilov, Ivan Andrejevics: Mesék. Ford.: Mándy Stefánia, Szabó Lőrinc. Orosz Remekírók sorozat. Bp., 1959, Európa Könyvkiadó. 246 p. A borítótervet és a könyvdíszeket Végh Gusztáv (1889-1973) grafikus rajzolta. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1000 példányban.
1 600 HUF
2509371
17387
413
1 400 HUF
2560892
17388
413
Buday Balázs: Legkedvesebb verseim gyűjteménye. Az 1944-es kiadás reprintje. Kiadói kartonált papírkötésben
1 600 HUF
2555373
17389
413
Koltai Tamás: Nemzeti történet, avagy színház a cethal hátán. Földes Annának és Mihályi Gábornak dedikált. Kiadói papírkötésben
3 000 HUF
2555400
17390
413
Petőfi Sándor: Ibolyák. 1843-1996. Facsimile kiadás, modern átirattal. Kiadói papírkötésben
2 000 HUF
2555421
17391
413
1 600 HUF
2555338
17392
413
1 800 HUF
2555335
17393
413
Mindennapi csoda. Magyar írók vallomásai a köyvről. összeállította Steinert Ágota Bp., 1984. Magvető. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került. Megjelent 1000 példányban. Radnóti Miklósné Gyarmati Fanni (1912-2014) tulajdonosi névbejegyzésével, Radnóti Miklósné könyvtárából
3 000 HUF
2555341
17394
413
Laner Antal: Dissertatio de acupunctura - Az akupunktúráról. Facsimile kiadás. Bp., 1988. MTA Kiadói papírkötésben
1 800 HUF
2509418
17395
413
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house