Books: Other rarities Number of items: 255
2557687
17504
413
Pozsgai Zsolt: Üzen velem valaki. (Tanulmányok, esszék, írások.) Bp., 2016, Könyvműhely Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott, 29. számú, a szerző által DEDIKÁLT példány.
1 000 HUF
2503754
17505
413
2540814
17506
413
3200
Hittig Gyula: Zúgnak a szirénák. Bp., 1941, Hadirokkantak Országos Nemzeti Szövetsége, 109 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borító kissé foltos. Ritka!
3 200 HUF
2541011
17507
413
Vészi Endre: Arckép ezer tükörben. Bp., 1964, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. A szerző által Gábor Viktor részére DEDIKÁLT példány.
1 000 HUF
2540961
17508
413
Tóth Ilona: Újra kopogtatok. Nagyvárad, 2011, Europrint. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
2510775
17509
413
Fodor András: Elvesztett évszak. Bp.,1987., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Fodor András (1929-1997) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
2510707
17510
413
Sumonyi Zoltán: Tíz Bartók-levél. Versciklus. Bp., 1988., Tinódi. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. A szerző, Sumonyi Zoltán (1942-) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
2517810
17511
413
Bálint Lajos: Támár. Színjáték 9 képben. Bp., 1942., Szerzői kiadás,(Hungária-ny.) A borító Zádor István munkája. Kiadói szakadozott papírkötés. Számozott (410./1000) példány.
1 000 HUF
2510670
17512
413
Major Ottó: Játék a tükörrel. Bp., 1962., Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. A szerző, Major Ottó (1929-1999) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
2576152
17513
413
Tersánszky J. Jenő: Egy ceruza története. Első kiadás. Bp., 1943. Révai.. Kiadói vászonkötésben, szakadozott papír védőborítóval
1 000 HUF
2533689
17514
413
Odze György: Henrik. Bp.,2001,Sensus Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Havas Henrik (1949-) Táncsics Mihály-díjas újságíró, műsorvezető által aláírt példány.
2579225
17515
413
Kós Károly: Életrajz. Közzéteszi Benkő Samu. Bp.-Bukarest, 1991, Szépirodalmi Könyvkiadó-Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house