Number of items: 255

Kozmosz fantasztikus könyvek, 10 db (A városgép, A sorompó, Fehér szalamandra, Randevú a rámával, stb.)
17468.

2 000 HUF

Karácsony Sándor: A magyar lélek + A magyar észjárás. Bp., Exodus, Magvető. Kötetenként változó kötésében és állapotban.
17469.

1 400 HUF

Külkereskedelmi reklám és propaganda. I-II. köt. Szerk.: Dr. Kürthy Pál. Jegyzet a Magyar Kereskedelmi Kamara külkereskedelmi reklám- és propaganda szaktanfolyamának hallgatói számára. Bp., 1975, Magyar Kereskedelmi Kamara. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kopott, sérült borítóval. Megjelent 1500 példányban.
17470.

2 000 HUF

Fodor András: Ezer este Fülep Lajossal. I. köt. Bp.,1986,Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Fodor András (1929-1997) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17471.

800 HUF

Jack London: Jeromos és Mihály. Két csodakutya története. Ford.: Harsányi Zsolt. Az ifjúság számára átdolgozta Roboz Andor. Bp., én., Athenaeum. Kiadói festett illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.
17472.

800 HUF

Diana walesi hercegnő (1961-1997) életútja képekben. Összeáll.: Michael O'Mara. Bp., 1997., Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, hullámos lapokkal.
17473.

1 000 HUF

17474.

1 000 HUF

17475.

800 HUF

17476.

800 HUF

Demszky Gábor: Keleti éden. Szamizdat apámnak. Bp., 2008, Noran. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17477.

1 000 HUF

Bruce Fogle 2 műve: A kutyatartás nagy kézikönyve. Ford.: S. Kovács Judit.; A kutyakiképzés nagy kézikönyve. Ford.: Dobronai Pál. Bp., 1993-1996., SubRosa. Kiadói kartonált papírkötés.
17478.

2 000 HUF
11

17479.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF