Flea Market
Number of items: 717
2474863
12044
402
Flea Market
Petit Fours papírdoboz sok aprósággal, gyűjtőkártyákkal, pomponok, fapohár, füstölő, falatkaszúró, kulcstartó, stb.
3 600 HUF
2473032
12045
402
Flea Market
Intarziás fa borotválkozó doboz, kisebb sérülésekkel, 26×19×10 cm
5 000 HUF
2475207
12046
402
Flea Market
Nagy réz mozsár törővel m:18,5cm
8 000 HUF
2475541
12047
402
4800
Flea Market
Réz kaviár tartó. m: 14,5cm
4 800 HUF
2475616
12048
402
Flea Market
Vegyes fém bolhatétel. Harang és kancsó, kopott. m: 11 és 15 cm
5 000 HUF
2474860
12049
402
Flea Market
6 db Agancs trófea fa alapon falra akasztható cca. 35 cm
7 000 HUF
2473808
12050
402
15000
Flea Market
Szemafor mozdony zárlámpatest. m: 54 cm, kopott, apró sérülésekkel. Jelzett: FTM üvegbúra jelzett (Fémlemezipari Művek Fémtömegcikk Gyáregysége.)
15 000 HUF
2473196
12051
402
Flea Market
Alpakka tálka, azsúrozott palást, kis sérülésekkel, kopásokkal, m: 6,5cm, d: 11cm
1 800 HUF
2473108
12052
402
Flea Market
Kerámia királyfej fa keretben. Apró kopásokkal. 20x16x8cm
1 600 HUF
2472834
12053
402
Flea Market
Feng-Shui Ló, kerámia. kopott. m: 10 cm
1 000 HUF
2472414
12054
402
Flea Market
Bronz falikar, régi gyertyaizzós kivitelben, sérült, felújítandó. 41x20x23
10 000 HUF
2472150
12055
402
Flea Market
Ezüstözött kanna, apró kopásokkal, Jelzett: GN. m: 27,5cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m