Flea Market
Number of items: 717
2470919
12068
402
Flea Market
Ón keresztelő dísztányér, kopott, d: 22cm
5 000 HUF
2470631
12069
402
3200
Flea Market
Alabárd alakú higanyos hőmérő, kopott, 41x10cm
3 200 HUF
2470628
12070
402
Flea Market
Szecessziós réz, hamu- és gyufatartó. m: 10cm, d:14cm
2 000 HUF
2470619
12071
402
Flea Market
II. Világháborús kulacs pohárral, korának megfelelő állapotban. m:24cm
3 600 HUF
2470597
12072
402
Flea Market
Angol historizáló alpakka fűszertartó üvegbetétek nélkül, kopott, jelzett: Marples & Co vagy Mosley & Co. m: 26cm
1 800 HUF
2470595
12073
402
Flea Market
Retro repülős asztaldísz, modell, apró kopásokkal. m: 37 cm
5 000 HUF
2470584
12074
402
Flea Market
Ezüstözött alpakka fűszer és fogvájó tartó, üvegbetétekkel. Hibátlan. Korának megfelelő kopásokkal. 11,5x8,5x13,5cm
3 000 HUF
2470582
12075
402
Flea Market
Réz falikar üvegbúrával, h: 25cm
3 000 HUF
2470579
12076
402
Flea Market
Krupp&Berndorf tálca, kopottas, h:30cm
1 800 HUF
2467919
12077
402
Flea Market
Shaker, üveg, műanyag tetővel. kopott. m: 20cm
1 000 HUF
2467388
12078
402
Flea Market
3 darabos Iparművészeti fém szett. (fali tál d: 27,5, váza m: 20cm, doboz 10x10x4cm) Kopott. Rézben jelzett: LIGNIFER ISZ.
4 000 HUF
2467371
12079
402
Flea Market
Régi réz súlykészlet fa tartóban hiányos 13,5x9,5x5cm cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m