Flea Market
Number of items: 717
2467810
12092
402
Flea Market
2 db kötél, újszerű állapot, kb. 8 m és 3 m
1 600 HUF
2467820
12093
402
6500
Flea Market
Ezüstözött alpakka kaspó fa betéttel, SM monogrammal jelzett, kopásnyomokkal, d: 18 cm, m: 9,5 cm
6 500 HUF
2467921
12094
402
Flea Market
Lakáskassza retró lemezárugyári kutyaház alakú perselyek, 2 db, kulccsal, kis kopásnyomokkal, 13x7x8,5 cm
1 600 HUF
2468175
12095
402
Flea Market
Esztergált fa fali dísztál, vallásos témájú díszítéssel, a Miatyánk német nyelvű sorával, jelzett (FDM 1946), d: 33,5 cm
1 400 HUF
2468177
12096
402
Flea Market
Táncosnő, domborműves réz falikép, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, 38,5x28 cm
2 000 HUF
2468193
12097
402
Flea Market
Réz betétes fa hamutál, d: 16,5 cm, m: 5,5 cm
1 200 HUF
2468266
12098
402
Flea Market
20 db FFP2 szabványú arcmaszk, 16x11 cm méret, bontatlan dobozban
2 000 HUF
2468273
12099
402
Flea Market
Állítható szélességű fém falcgyalu, öntöttvas és fa, USSR jelzéssel, kis rozsdafoltokkal, 25x4,5x12,5 cm
4 000 HUF
2468301
12100
402
Flea Market
MAW fordulatszám mérő, fém, üveg, jelzett, sorszámozott, eredeti dobozában, kisebb kopásnyomokkal, h: 15 cm
2 000 HUF
2468307
12101
402
Flea Market
Nagyméretű, 5 ágú asztali gyertyatartó, réz és fa, forgatható karokkal, apró sérülésekkel, m: 37,5 cm
2 400 HUF
2468315
12102
402
Flea Market
Dekoratív 3 ágú réz asztali gyertyatartó, kisebb kopásnyomokkal, 17x22 cm
1 400 HUF
2468777
12103
402
Flea Market
Drótból font bortartó, fém, 25x10x17 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m