Flea Market

Number of items: 717

Mongol festett gipsz falra akasztható maszk, 12×13 cm
12019.

3 000 HUF

Antik bronz kétkarú asztali lámpa, bekötve, működik, a gyertyákon kisebb sérülésekkel, 35,5x30,5 cm
12020.

24 000 HUF
65,04
75,00

Nagy mérető tálca betét nélkül, ezüstözött alpakka, kopott, 45x28,5cm
12021.

3 600 HUF
9,76
11,25

Szandrik ezüstözött alpakka csésze 2db, kopott sérült, d: 11cm
12022.

3 000 HUF

Bank lámpa, öntött szitakötő alakú talppal, erősen kopott színezett búrával. Működőképes. m: 25 cm
12023.

12 000 HUF

Alpakka tálca, kopott, 43×27 cm
12024.

2 000 HUF

10 db fém fagylaltos kehely, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
12025.

6 000 HUF

Bőrdíszműves bőr doboz vaknyomott mintával 24x14x8 cm
12026.

2 400 HUF

4 db különféle fényképalbum, 29x21 cm és 21x16 cm közötti méretben
12027.

1 000 HUF

Régi öntöttvas faszenes vasaló, fa fogóval, sérült, rozsdafoltos, 20x10x21,5 cm
12028.

2 600 HUF
7,05

2 db nagy méretű, művészi igényű tájkép egyik sérült kartonon 29x39 cm
12029.

800 HUF

Mechanikus metronóm működő állapotban m: 24 cm
12030.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF