Flea Market Number of items: 717
2453005
11994
402
Flea Market
Ón névjegytartó, figurális lovas díszítménnyel. Kopott, sérült, m:20cm
8 000 HUF
2414392
11995
402
Flea Market
Antik karton doboz szövet borítással, míves fém veretekkel, kopásnyomokkal, fedelet tartó zsanér laza, kisebb sérülésekkel, alján régi címkével, 10x18x26 cm
1 400 HUF
2407750
11996
402
Flea Market
2 db kerek fadoboz, kézzel festett díszítéssel, az egyik Nagy Lászlóné jelzéssel, kopásokkal, d: 9 cm és 13,5 cm
1 200 HUF
2374860
11997
402
3200
Flea Market
Dragon Manz elegáns fekete férfi bőr cipő, kisebb törésnyommal az első részén, m: 39, sérült kartondobozban
3 200 HUF
2445797
11999
402
Flea Market
cca. 1970-80 alumínium katonai kulacs kb. 1L jelzett: MSZ9041, kopott
1 400 HUF
2451802
402
Flea Market
10 db falra szerelhető akasztó, részben csavarokkal bicikli és más számára 10x11 cm
1 000 HUF
2426927
12001
402
900
Flea Market
Vegyes modern zárak, zárbetétek, ellendarabok
2426957
12002
402
Flea Market
Sok vegyes, régi zár, zárbetét, vasalat, stb
2 000 HUF
2426999
12003
402
14000
Flea Market
Vegyes mérleg és mérleg alkatrészek tétele, részben jelzettek, részben hitelesítő jelzésekkel ellátott antik darabok, nagy dobozban.
14 000 HUF
2208808
12004
402
Flea Market
1 200 HUF
2453859
12005
402
Flea Market
Régi fém teáskanna fonott nyéllel, jelzett, kissé kopottas állapotban, d: 15 cm, m: 21 cm
1 400 HUF
2411828
12006
402
Flea Market
Szalvétagyűjtemény: sok különféle színes, mintás papírszalvéta, 4 cipősdoboznyi
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house