Flea Market
Number of items: 717
2474490
12164
402
Flea Market
9 db, részben különleges golyóstoll (lovag forma, Bled evező forma)
1 000 HUF
2474174
12165
402
Flea Market
1 600 HUF
2474050
12166
402
Flea Market
Baglyos dugóhúzó-sörnyitó + Kulcsos dugóhúzó-sörnyitó, h: 12-14 cm
2 400 HUF
2474161
12167
402
4800
Flea Market
Tevan Margit (1901-1978): Fém doboz, plasztikus figurális díszítéssel, jelzett, kopott, 15x8x2,5 cm
4 800 HUF
2474078
12168
402
Flea Market
Régebbi bársony ékszer doboz, díszvereten arab felirattal, sérült, hiányos, 11x5,5x9 cm
1 000 HUF
2474142
12169
402
Flea Market
Antik fém Jézust töviskoronával ábrázoló plasztikus falikép, szecessziós díszítéssel, sérült, kopott, 17,5x13 cm
6 000 HUF
2450489
12170
402
900
Flea Market
Trafó A1, 220V, 12V, 0,6A, 7,2 VA, műanyag házzal, működik, kopásnyomokkal, 5x13x9 cm
2407107
12172
402
Flea Market
3 db harapófogó, rozsdafoltokkal, h: 18 cm - 22 cm
1 000 HUF
2445810
12173
402
Flea Market
cca. 28 db kötélív + 1db kis doboz, benne csavarok és akasztók
1 000 HUF
2409200
12174
402
Flea Market
3 db kis méretű doboz: Fa, faragott, kézzel festett, fedeléről fogantyú hiányzik, m: 6 cm, d: 11 cm; fa, kézzel festett, egyik lába hiányzik, fedele kissé sérült, m: 5 cm; szövet, hímzett fedéllel, m: 5,5 cm
1 000 HUF
2430628
12175
402
Flea Market
Műgyanta figura, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 19 cm
1 000 HUF
2327614
12176
402
Flea Market
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m