Watches

Number of items: 65

Antik, art deco márvány kandallóra. Masszív márvány. Hátsó ajtó egyik zsanérja lejött, de megvan. 41x31 cm
11720.

12 000 HUF

Asztali ébresztőóra fa talapzattal, fém házzal, kopásnyomokkal, nem kipróbált, üvegén repedéssel, 11x29 cm
11721.

1 200 HUF

Skagen dán karóra bőr szíjjal, működőképes, jó állapotban, eredeti dobozában
11722.

12 000 HUF

Raketa aranyozott férfi karóra bőr szíjjal, friss szervízpapírral, működőképes, jó állapotban, d: 3,4 cm
11723.

6 000 HUF

Lings Telemetre távolságmérő férfi karóra bőr szíjjal, működőképes, jó állapotban, plüss borítású dobozban, d: 3,8 cm
11724.

18 000 HUF
48,78
56,25
23

Schmeckendecker retro felesütős falióra. kulcs nélkül. Jelzett, működő állapotban 75 cm
11725.

8 000 HUF

Új, soha nem hordott karórák gyűjteménye exkluzív 24 férőhelyes óra tartóval. 9 db divatos, modern Königswerk karóra nagyrészt fóliás, új állapotban, nagy méretűek, bőr, fém szíjasok. Mind hibátlan állapotban. Tartón kisebb hibák.
11726.

28 000 HUF
75,88
87,50

Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez .Működő, jó állapotban. Számlapon apróbb karcok. cca 1950. Szerkezetszám 8609; Működő állapotban 235x210x160 mm
11727.

380 000 HUF
1 029,81
1 187,50

Rolex Oyster Perpetual Chronometre 18K arany tokos automata férfi karóra cca 1976. Jelzett tok, szerkezet, korona, szíj. Hibátlan számlap, kis karcok a plexin. 34 mm. / Vintage Rolex Gold Gents 34 mm Oyster Perpetual Automatic Ref, 15505, Circa 1976.
11728.

650 000 HUF
1 761,52
2 031,25

Zenith 18K arany chronográf kézi felhúzós Cal. 146 D férfi karóra cca 1950. Jelzett tok, szerkezet, korona, szerkezet. Hibátlan számlap, hátlapon kis horpadások. Működő, szép állapotban. d. 35 mm. / Zenith 18K Gold vintage Chronograph manual wind Cal. 146 D
11729.

440 000 HUF
1 192,41
1 375,00

Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra a számlápon brillekkel. ref.4714 ca 1950 Jelzett tok, szerkezet. pótolt korona Számlapon néhány apró pötty, plexin egy két karc, hátul a tokon karcok, hátlapon apró benyomódás Működő, szép állapotban. d. 33 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin ref.4714 manufactured in 1950's.
11730.

480 000 HUF
1 300,81
1 500,00

11731.

300 000 HUF
813,01
937,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF