Watches
Number of items: 65
2422246
11671
400
Watches
Chronometre zsebóra, kopásokkal, nem jár, d: 5,5 cm
20 000 HUF
2396132
11672
400
Watches
Ciceró Superflat, svájci férfi karóra, 17 köves, szíj nélkül, nem működik, foltos számlappal, cserélt hátlappal.
4 000 HUF
2458269
11673
400
Watches
Spendid svájci zsebóra vadászjelenettel, működik, d: 5 cm
5 000 HUF
2449240
11674
400
Watches
Graf von Monte Wehro különleges üveg tokos kézi felhúzós karóra bőr szíjjal, újszerű működő állapotban d: 47 mm
5 000 HUF
2449238
11675
400
Watches
Graf von Monte Wehro automata karóra. bőr szíjjal, újszerű, működő állapotban d: 42 mm
6 000 HUF
2446949
11676
400
Watches
cca 1910 Román Sándor órás Budapest VI. Vilmos császár u. zsebóra. fém tokos, nem működik, számlap sérült, fém lánccal. d:50 mm
6 000 HUF
2452992
11677
400
Watches
Eterna nagy méretű karóra, kopott, sérült, nem jár, d: 45mm
8 000 HUF
2449563
11678
400
Watches
Umf stopper, működik, sérült számlap. d:5cm
1 600 HUF
2449507
11679
400
Watches
Exacto, mechanikus karóra, bőrszíjjal, másodperc mutatóval, kopott, számlap sérült, működik, tisztításra szorul d:37cm
5 000 HUF
2449566
11680
400
Watches
6 000 HUF
2449550
11681
400
Watches
Női mechanikus karóra, bőrszíjjal, másodperc mutatóval, kopott, karcos, nem működik, sérült számlap, d:22cm
1 000 HUF
2449498
11682
400
Watches
Helvetia, mechanikus fekete számlapos karóra, bőrszíj nélkül, kopott, számlap sérült, működő képes d:32cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m