Watches
Number of items: 65
2449241
11695
400
Watches
Porsche design p6910 replika automata karóra kaucsuk szíjjal, újszerű működő állapotban d: 47 mm
4 000 HUF
2452960
11696
400
Watches
Omega zsebóra ezüst, pikkelyes tokkal, jelzett tok, jelzett szerkezet, sérült számlap, hiányzó másodperc mutató. Tisztításra szorul d: 50 mm
16 000 HUF
2452952
11697
400
Watches
Glashütte 26 köves automata karóra. Működő, jó állapotban kicsi kopásokkal, bőr szíjjal d: 35 mm
10 000 HUF
2452984
11698
400
Watches
Timex quartz óra, kopott, nincs kipróbálva. d:37mm
1 000 HUF
2452978
11699
400
Watches
E. Moser fém zsebóra, javításra szoruló szerkezettel, sérült. d: 50 mm
3 000 HUF
2452947
11700
400
Watches
Poljot 17 köves kézi felhúzós karóra. Működő, jó állapotban kicsi kopásokkal, régi bőr szíjjal d: 37 mm
2 000 HUF
2452918
11701
400
Watches
4 db vegyes karóra tétel, kopott, sérült, nem jár. (Poljot, Féro, Cornavin, Brilliant)
1 000 HUF
2452808
11702
400
Watches
Marvin kézi felhúzós karóra, fehér bőrszíjjal működik. d:35mm
6 000 HUF
2452948
11703
400
Watches
CANDINO automata óra, dátumkijelzővel, bőr szíjjal, jó állapotú, apró karcokkal, működik. d: 35mm
10 000 HUF
2452951
11704
400
Watches
Glashütte 23 köves automata karóra. Működő, jó állapotban kicsi kopásokkal, bőr szíjjal d: 35 mm
10 000 HUF
2452956
11705
400
Watches
Kirovski karóra. Működő, jó állapotban kicsi kopásokkal, bőr szíjjal d: 35 mm
3 000 HUF
2413961
11706
400
380000
Watches
Longines 14K arany, férfi karóra cca 1960, kézi felhúzós szerkezettel. Jelzett tok, szerkezet, 14K jelzett arany Longines szíj. Működő, jó állapotban, számlapon kis kopások. Bruttó 54,3 g, 30x30 mm / 14C gold Longines men's watch. Works well,
380 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m