Watches Number of items: 65
2454139
11708
400
Watches
Piere Cardin női karóra, fém szíjjal, működő, jó állapotban 18x19 mm
6 000 HUF
2427339
11709
400
600
Watches
Geneva aranyozott férfi és női reklámóra gyári állapotban, működőképesek, eredeti dobozukban 2449552
11710
400
Watches
Vegyes karóra tétel 6db, kopott, karcos, nem működik, sérült számlap, stb.
2 000 HUF
2449239
11711
400
Watches
Königswerk automata karóra fém szíjjal, fóliázott, új, működő állapotban d: 46 mm
6 000 HUF
2452914
11712
400
Watches
2 db quartz karóra. Műanyag. Nincs kipróbálva. d:35mm IFOR 1996 Horn Gyula miniszterelnöktől. (1996-ban Magyarországra látogatott Javier Solana, a NATO főtitkára. Ekkor jár az IFOR-bázison, a Cooperative Chance '96 nevű többnemzetiségű NATO-hadgyakorlaton. Horn Gyula ajándéka a katonáknak.) FIDESZ számlapos karóra a 90-es évekből.
3 000 HUF
2450990
11713
400
36000
Watches
/Zenith Mih. L. Petkovich Beograd fém tokos vasutas zsebóra. Jelzett számlap, tok, szerkezet, szerkezetszám 1794587. Működő, szép állapotban, üveg lejár. d: 55 mm
36 000 HUF
2458166
11714
400
Watches
Kienzle vekker. Eredeti dobozában szép állapotban, működik m: 8 cm
3 000 HUF
2392225
11715
400
Watches
Leitenberger Kroneisl & Co. art deco reklámóra, hiányos, működőképes, 12×9,5 cm
2 000 HUF
2423522
11716
400
80000
Watches
International Watch Company IWC Shaffhausen ezüst tokos zsebóra. Jelzett számlap, tok. Jelzés nélküli szerkezet. Működő, jó állapotban. d: 50 mm Hozzá ezüst óralánc
80 000 HUF
2422667
11717
400
Watches
Glashütte elektrochron, retró fali óra, kipróbálatlan, d: 26 cm
12 000 HUF
2419403
11718
400
Watches
Króm talapzatú chelsea blue üveg lapú art deco stílusú asztali óra, nem működik, óra jelzések kettő kivételével hiányzik, kopásnyomokkal, h: 19 cm, m: 9,5 cm
5 000 HUF
1825370
11719
400
Watches
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house