Number of items: 425

Amphora csehszlovák porcelán oroszlán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 32×18 cm
11468.

8 000 HUF

Meissen 2 db lapos tányér, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, hibátlan, d: 25 cm
11469.

8 000 HUF

Meissen 6 db lapos tányér, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Meissen, hibátlan, d: 25 cm
11470.

36 000 HUF
97,56
112,50

Meissen 2 db lapos tányér, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: Royal kardos Meissen, hibátlan, d: 25 cm
11471.

12 000 HUF

Meissen nagy sültes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Meissen, hibátlan, h: 39 cm
11472.

16 000 HUF
43,36
50,00

Meissen kis sültes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, hibátlan, h: 35 cm
11473.

Cancelled

Meissen tejes kancsó, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, hibátlan, m: 18 cm
11474.

Cancelled

Meissen kerek sültes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Royal Meissen, hibátlan, d: 31 cm
11475.

20 000 HUF
54,20
62,50

Meissen kerek sültes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Royal Meissen, hibátlan, d: 27,5 cm
11476.

18 000 HUF
48,78
56,25

Meissen főzelékes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Royal Meissen, apró lepattanás, d: 22 cm
11477.

16 000 HUF
43,36
50,00

Meissen levesestál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Royal Meissen, hibátlan, h: 32 cm
11478.

40 000 HUF
108,40
125,00

Meissen szószos tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, hibátlan, h: 22 cm
11479.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF